Bossier City’den WWE Cumartesi Gecesi Ana Etkinliği sonuçları


WWE, Cumartesi Gecesi Ana Etkinliğini Louisiana, Bossier City’deki Brookshire Grocery Arena’da gerçekleştirdi. Etkinlikte, RAW’dan birkaç en iyi yıldız ve çok sayıda eski şampiyon iş başındaydı.

Gösteri, kırmızı markadan Riddle ile rekabetini sürdüren Seth Rollins tarafından yönetildi. İkili geçen aydan beri anlaşmazlık yaşıyor ve farklılıklarını bir Sokak Dövüşünde çözme şansı buldu. Maçı, görünüşe göre şu ana kadar çekişmede üstün olan Riddle kazandı.

Ayrıca teke tek maçta Dominik Mysterio’yu yenen Finn Balor da eylemdeydi. Prens ve Damian Rahibi kısa süre önce Dominik’i saflarına katılmaya davet etti. İkili, baba-oğul ikilisinin kazandığı RAW’da bir takım maçında Rey ve Dominik Mysterio’ya karşı da yarıştı. Ancak, Finn canlı etkinlikte tekler maçında üstün geldi.

Şovun başka bir yerinde, Asuka ve Becky Lynch, WWE’nin amiral gemisi haftalık programından rekabetlerini sürdürdüler. İki eski RAW Kadın Şampiyonu, Asuka’nın WWE programlarına geri dönmesinden bu yana bir kan davasına bulaştı. Ayrıca yakın zamanda RAW’da Becky’nin kazandığı bir maç yaptılar. Ancak Japon yıldız, Louisiana’da skorları eşitlemeyi başardı.

Veer Mahaan da Brookshire Grocery Arena’da eylemdeydi. Aslan yeniden paketlendiğinden beri durdurulamaz oldu ve yoluna çıkan herkesi alt etti. Dün geceki şovda galibiyet serisine devam etmek için teke tek maçta R-Truth’u yendi.

Ayrıca, gösteride Theory, Dolph Ziggler ile bire bir yarışmada boynuzları kilitledi. Yükselen yıldız geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonasını Bobby Lashley’e kaptırmıştı. Ancak, Money in the Bank çantasını kazanmaya devam etti ve bu nedenle, istediği zaman ve yerde seçtiği bir şampiyona meydan okuma hakkına sahip.


Bossier City, LA’dan WWE Cumartesi Gecesi Ana Etkinlik sonuçlarını tamamlayın:

  • Dolph Ziggler def. teori
  • Veer def. R-Gerçek
  • Ezekiel def. Ciampa
  • Dana Brooke def. Doudrop
  • Asuka def. becky lynch
  • Omos def. cedric alexander
  • Finn Balor def. dominik gizem
  • Sokak dövüşü: Bilmece def. Seth Rollins

Güncel bir AEW yıldızı, geçen ay WWE TV’de görünmesine nasıl izin verildiğini tam burada açıklıyor.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-saturday-night-s-main-event-results-bossier-city?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir