Boruto bölüm 75, Mitsuki’nin Sage moduyla interneti kırıyor


Boruto 75. bölümde Mitsuki’ye hayran olan tüm hayranlar için bazı heyecan verici haberler var. Spoiler’lar, Sage modunda kızgın bir Mitsuki’yi ortaya çıkardı ve hayranlar buna doyamadı. Bu büyük olasılıkla mangada tek başına bir karakter olarak parlamak için ilk fırsatı.

Boruto heyecan verici bir aşamadan geçiyor ve hayranlar, Ikemoto’nun Sage modunda Mitsuki’nin karakterini canlandırmasından çok memnun.

Sorumluluk Reddi: Bu makale Boruto: Naruto Next Generations’tan spoiler içermektedir.


Hayranlar, Mitsuki’nin Sage modunda görünmesine kesinlikle bayılıyor. Boruto 75. bölüm

Hayranlar, Mitsuki’nin Sage modunu yankılanan bir şekilde övdü. Boruto 75. bölüm. En sevdikleri karakterlerden birinin ilgi odağı olma fırsatı verildiğini görmekten çok memnunlar.

Mitsuki, yeteneklerinin bilincindedir ve gerekmedikçe, yani arkadaşlarını korumak için, yeteneklerini sergileme konusunda isteksiz olmuştur. Bu nedenle, bunun gibi anlar nadirdir ve değerli kılınmalıdır.

Taraftarlar, dövüşün Mitsuki ve Kawaki arasında gerçekleşeceğine inanıyor. Ancak, Kawaki’nin Mitsuki’yi tetikleyen ne yaptığı hala belli değil.

Kawaki burada Boruto’ya zarar verebilir, bu yüzden Mitsuki bilge modunu kullanmaya zorlar veya onlara saldıran Code’u kullanır ve Kawaki onu kurtarır!!

Bir hayrana göre Mitsuki, Kawaki’nin Boruto’yu öldüreceğini öngörmüş olmalı, bu yüzden Bilge Moduna girmeyi seçti.

“Ben yardım etmek için orada olmadan Boruto’nun ölebilir olması tüylerimi ürpertiyor. Ve birinin gerçekten Boruto’yu öldürmeye çalıştığını varsayarsak, o kişiye ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum.” – Mitsuki, Kawaki’nin Boruto’yu öldürdüğünü görmüş olmalı çünkü Mitsuki sebepsiz yere adaçayı moduna geçmezdi.

Başka bir hayran, karakterlerin yaşlı görünmediğini belirterek, kavganın yakın gelecekte olduğunu ima etti.

Ikemoto’nun sanat tarzı da övgü aldı.

Hayran sanatı, fandomların içerik oluşturuculara takdirlerini göstermelerinin en etkili yollarından biridir. Söylemeye gerek yok, hayranlar Mitsuki’yi Sage modunda tasvir eden çizimleri de paylaştılar.

Oğlumun nihayet hak ettiği takdirin bir kısmını alması ruhuyla, işte bir süre önce onun için yaptığım parçalardan biri. Evet, bir tanesi bir düzine daha aldı çünkü Mitsuki yeni nesilden çıkacak en iyi şey. Önyargılı olduğumu biliyorum ama dediğimi söyledim🖤


spoiler neyden Boruto 75. bölüm önerisi

Bilge modunda Mitsuki (Pierrot aracılığıyla görüntü)
Bilge modunda Mitsuki (Pierrot aracılığıyla görüntü)

Boruto 75. bölüm spoiler’ları, ana karakterin Konoha köyünün tamamen kargaşa içinde göründüğü bir gelecek vizyonu gördüğünü ortaya koyuyor. Görüntü, diğer şeylerin yanı sıra Mitsuki’yi Sage modunda gösteriyor. Kawaki, Karma Modunda da yüzünde kanla görülebilir.


Mitsuki daha önce Bilge Modunda göründü.

Bilge modunda Mitsuki (Pierrot aracılığıyla görüntü)
Bilge modunda Mitsuki (Pierrot aracılığıyla görüntü)

Orochimaru’nun genetik olarak mükemmelleştirilmiş klonu olan Mitsuki’nin çakra seviyeleri oldukça yüksektir; dolayısıyla Bilge modunu kolayca kullanabilir. Naruto bile böyle bir yaşta bunu yapamazdı. Mitsuki, Orochimaru’nun etkisinden kaçmak için genç yaşta Bilge modunu öğrenmek zorunda kaldı.

Momoshiki ve Kinshiki Otsutsuki saldırdığında Boruto’ya yardım etmek için Bilge modunu kullandı, ancak gücü çalındığı için savaşamadı ve bayıldı.

Mitsuki, Chunin sınavları sırasında Bilge modunu kullanabilecek olsa da, Orochimaru onu bu gücü Konoha halkına pek iyi karşılamayacakları ve dışlanacakları için bu gücü göstermemesi konusunda uyardığı için kullanmamayı seçti.

Mezuniyet Sınavları Arkında Mitsuki, Shino’yu yenmek için Bilge modunu kullandı.


Boruto 75. bölümde muhtemelen Mitsuki ve Kawaki arasında bir kavga yer almıyor, ancak hayranlara, hayranların en sevdiği bu yan karakter için iyi şeylerin beklediğine dair umut veriyor.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/boruto-chapter-75-breaks-internet-mitsuki-s-sage-mode?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir