Boruto 75. bölüm spoiler’ları, hayranların Otsutsuki Tanrısının varlığı konusunda çıldırmasına neden oluyor


Boruto 74. bölüm, Amado onun uçma yeteneğinden “Otsutsuki grubu arasında sıradan” olarak bahsettiğinde ve Boruto ile Kawaki’nin bunu yapmasına şaşırmayacağını söyleyecek kadar ileri gittiğinde, Eida’nın kökeninin ortaya çıkacağının habercisiydi. bu günlerden birinin etrafında uçarken görülür.

Hayranlar hemen Eida’nın bir şekilde Otsutsuki klanıyla bağlantılı olduğu konusunda spekülasyon yapmaya başladı ve 75. bölüm spoiler’ları bu teorileri doğruladı. Bölümdeki anlatım ve sanatın yeni bir potansiyel kötünün girişini nasıl ele aldığı özellikle etkileyiciydi.

Bu makale, hayranların buna nasıl tepki verdiğine bakıyor Boruto 75. bölüm spoiler’ı ve manga okuyucularının ortaya attığı bazı teoriler.

Feragatname: Bu makale, hakkında spoiler içerir. Boruto manga


Boruto 75. bölüm, Eida ile bağlantısı hayranların aklını başından alan bir başka güçlü Otsutsuki’yi tanıtıyor.

Yeni Otsutsuki Tanrısı

#Borutoch75spoiler AMADO, NARUTO’YA ‘SHIBAI’ veya ‘SIBAI’ ADINDAN YENİ BİR ŌTSUTSUKI TANRISINI ANLATTI! (Eida ve Daemon, bu tanrının DNA’sının bir parçası kullanılarak yaratıldı)

Boruto 75. bölüm spoiler’ları, Daemon ve Eida’nın kökenlerinden başlayarak diziyle ilgili birkaç önemli bilgiyi ortaya çıkardı. İnsanları büyüleme yeteneği ve Senrigan’ının bahşettiği her şeye kadirlik, mirasıyla ilgili şüpheleri çoktan artırdı ve 75. bölüm ham taramalar, Amado’nun kardeşlerin gerçekten de “Shibai” adlı bir Otsutsuki Tanrısının DNA’sı kullanılarak yaratıldığını itiraf ettiğini gösteriyor. ”

Ham taramalar ayrıca iki boynuzlu, alnında bir Rinnegan olan ve sağ gözleri Byakugan olan heybetli bir figür olan Shibai’ye ilk bakışı sağlarken, yüz özelliklerinin geri kalanı belirsiz kalıyor.


Twitter’daki hayranlar nasıl tepki verdi?

Hayranların çoğu, 75. bölümün sızdırılmış spoiler’larının ele aldığı çok sayıda vahiy karşısında şaşkına döndü, ancak Boruto aşıklar oybirliğiyle, Ikemoto’nun sanatının bölümü tamamen başka bir düzeye yükselttiği konusunda hemfikir.

Pek çok hayran, manganın daha ciddi konulara döndüğünü, odağı Eida’nın Kawaki’ye ve karma taşıyıcı ikilinin yeni yaşam durumuna olan aşkından uzaklaştırdığını görmekten mutlu oldu.

Bazı hayranlar, Otsutsuki Tanrısı Shibai’nin serinin son kötü adamı olacağına inanarak Kawaki ve Naruto’yu farklılıklarını bir kenara bırakıp birlikte çalışmaya zorlar. Bazı manga okuyucuları, Shibai’nin geçmişte Isshiki tarafından bahsedilen tanrıya benzediğini, ancak 55. bölümde gösterilen Otsutsuki Tanrısının eksik bir versiyonu gibi göründüğüne dikkat çekti.

Bazı hayranlar manga panellerini boyamakla daha çok meşgul oldular ve bu da Ikemoto’nun Shibai tasvirinin birkaç yorumuna yol açtı.


Shibai’nin tanıtılmasıyla ortaya çıkan sorular ve teoriler

Shikamaru, Amado'ya onlara Eida ve Daemon hakkında her şeyi anlatmasını söyler (Görsel: Masashi Kishimoto/Shueisha)
Shikamaru, Amado’ya onlara Eida ve Daemon hakkında her şeyi anlatmasını söyler (Görsel: Masashi Kishimoto/Shueisha)

Hayranlar tarafından sorulan çok geçerli bir soru, Amado’nun Shibai’nin DNA’sını nasıl ele geçirdiğidir. Jigen muhtemelen bilim adamına Otsutsuki klan üyesinin DNA’sını sağlayan kişiydi. Eida, çeşitli Otustsuki’lerin benzersiz bir göz yeteneğine sahip gibi göründüğünden, Shibai’nin de aynı yeteneğe sahip olması mümkündür.

Klanın tüm üyeleri ölümsüz olduğundan ve otomatik olarak tanrısal bir unvan elde ettiğinden, bu bölüm bir Otsutsuki Tanrısının tam olarak ne olduğuna ilişkin soruları da gündeme getirdi. Sızan manga panellerinden birinin arka planında gösterilen Tanrı Ağacı, Shibai’nin yıllar içinde farklı gezegenlerde birden fazla Tanrı Ağacı yetiştirerek ve beslenmeyi emmek için çakra meyveleri toplayarak güçlendiğini gösteriyor.

Bu, Otsutsuki Tanrısını Kaguya, Isshiki veya Momoshiki’den daha yaşlı yapar ve hatta kendisi için hasat etmek ve gerçek bir ağaç olmak için Dünya’da bir Tanrı Ağacı yetiştirme emrini veren kişi bile olabilir. Tanrı. Ancak resmi İngilizce çevirisine kadar hiçbir şey doğrulanamaz. Boruto 75. bölüm 20 Kasım 2022’de yayınlandı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/boruto-chapter-75-spoilers-fans-going-crazy-existence-otsutsuki-god?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir