Boodles, Cheltenham Gold Cup sponsorluğunu uzatıyor | Yarış HaberleriBoodles, Cheltenham Gold Cup sponsorluğunu uzatıyor | Yarış Haberleri

Boodles, Cheltenham Altın Kupası’na iki yıl daha sponsor olmaya devam edecek ve kuyumcu, adını Birinci Derece yarışmasının yüzüncü yılını kutladığı 2023 ve 2024’te Festival’in merkezinde yer alacak.

Rachael Blackmore, A Plus Tard’da tarih yaratırken, 2022’de yarışa ilk sponsor olurken altın madalya kazandı ve yarışı kazanan ilk kadın jokey oldu ve yarış ilk kez ABD’de canlı yayınlandı.

Boodles, en son Cheltenham Festivali’nin açılış gününde gösterilen Juvenile Handikap Engeline sponsorluğunu da genişletti. İki mil yarışını ilk olarak 2018’de Veneer Of Charm Gordon Elliott için gol attığında desteklediler ve yarışmayla olan ilişkileri en az 2024’e kadar sürecek.

Boodles’ın genel müdürü Michael Wainwright şunları söyledi: “Bu yılki Cheltenham Altın Kupası için destansı bir birikim ve ardından yarış için harika bir günün ardından, karizmatik Rachael Blackmore’un onu kazanan ilk kadın jokey olan Boodles’ın üstlendiği harika bir gün. yönetim kurulu, derneğimizi iki yıl daha uzatmaktan çekinmedi.

“Bütün deneyim Boodles için muhteşem bir teşhirdi ve şahsen benim için hayatımın en güzel günlerinden birini sağladı.”

Cheltenham ve Jokey Kulübü’nün Batı Bölgesi’nin genel müdürü Ian Renton şunları ekledi: “Boodles’ın Cheltenham Gold Cup’ın sonraki iki yenilemesine sponsor olmayı kabul ederek Festival ile olan ilişkisini daha da genişletmeye karar vermesi beni çok heyecanlandırdı.

“Bu yıl rekor bir katılımdan sonra, Boodles Cheltenham Altın Kupası’nın 2023 koşusu Aziz Patrick Günü’nde yapılacak ve büyük yarış 2024’te yüzüncü yılını kutlayacak, bu yüzden önümüzde gerçekten unutulmaz günler olduğundan eminim.

“Boodles şimdi Festival ile on yıllık bir katılıma yaklaşıyor ve umarım atlama yarışındaki en büyük dört günle olan ilişkisinin faydalarını elde etmiştir.

“Önümüzdeki zamanlarda hem eski hem de yeni tüm diğer ortaklarımızın yanı sıra muazzam tutku ve bağlılıklarıyla Boodles ekibiyle birlikte çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12621074/boodles-extends-cheltenham-gold-cup-sponsorship

SMM Panel PDF Kitap indir