BMW Uluslararası Açık: Haotong Li, ilk turdan sonra Münih’te lider olmak için parkur rekoru kırdı | Golf Haberleri


Haotong Li, Münih’teki BMW Uluslararası Açık’a 62 (-9) ile açılış turunun ardından liderliği almak için başladı; Evin favorisi Marin Kaymer, sahadaki 10 LIV Golf Invitational serisi oyuncusu arasında altı puan altında en yüksek sırayı alan oyuncu.

Son Güncelleme: 23/06/22 19:41


Münih'ten BMW Uluslararası Açık'ın ilk gününden itibaren aksiyonun en iyileri

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Münih’ten BMW Uluslararası Açık’ın ilk gününden itibaren aksiyonun en iyileri

Münih’ten BMW Uluslararası Açık’ın ilk gününden itibaren aksiyonun en iyileri

Çinli Haotong Li, Münih’teki BMW Uluslararası Açık’ta tek vuruşta öne geçmek için 62 (-9) ile kariyerinin en iyi turunu ve parkur rekorunu egale etti.

Birkdale’deki 2017 Açık’ta 63’lük bir final turunun ardından üçüncü olan 26 yaşındaki oyuncu, daha önce 2019 Saudi Invitational’da sayı atmıştı.

Golfclub Munchen Eichenried’in 10. deliğinden başlayarak, dört birdy’den sonra 32’ye döndü, ancak son altı deliğini, beşte iki kartal sayesinde par altı altıda oynadı.

Altıncıda, 207 yarda yaklaşımını altı feet’e vurdu, ancak son deliğinde daha da iyi bir atış yaptı ve başka bir kartal için dört fitlik bir mesafe bıraktı.

Bu ona iki vuruşluk bir kulüp binası liderliği verdi, ancak Hollandalı Daan Huizing’in günün ilerleyen saatlerinde dokuz birdi taramasından sonra bu açık yarıya indi.

Li, “Benim için inanılmaz bir gündü. Dubai’de birkaç hafta tatilim olduğu ve fazla antrenman yapmadığım için bunu beklemiyordum.” europeantour.com.

Maximilian Kieffer, yaklaşımının BMW Uluslararası Açık'ta beşinci 11. sırada deliğe düştüğünü gördü

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Maximilian Kieffer, yaklaşımının BMW Uluslararası Açık’ta beşinci 11. sırada deliğe düştüğünü gördü

Maximilian Kieffer, yaklaşımının BMW Uluslararası Açık’ta beşinci 11. sırada deliğe düştüğünü gördü

“Ama iyi bir başlangıç ​​yaptım – ilk üç delikte iki kuş.

“Ardından dokuzda arka arkaya altı tek vuruşum vardı, bu da yardımcı oldu ve bence her fairway’i vurdu. Son birkaç hafta sağlam oynuyorum, bir araya getiremedim.

“Umarım bu hafta oradan biraz deneyim kazanabilir ve işleri bir araya getirebilirim.”

Canlı DP Dünya Turu Golf

24 Haziran 2022, 11:30

canlı

Eski büyük kazananlar Sergio Garcia, Louis Oosthuizen ve Martin Kaymer, PGA Tour’un LIV’e katılan tüm oyuncularını askıya alacağını söylediğinden bu yana başlayacak ilk Avrupa Turu etkinliğinde başlamak üzere LIV Golf Invitational serisine kaydolan 10 oyuncu arasındaydı.

Kaymer, LIV oyuncularının en iyisiydi ve Li’nin dört vuruş gerisinde, paritenin altı-altında dördüncü sırada berabere kalan altı oyuncudan biri olarak bitirdi. Oosthuizen iki önde, Garcia bir üstteydi.

İkinci atışını 11’inci sırada yaparken nadir görülen üç altı albatros üreten başka bir Alman Max Kieffer için hatırlanması gereken bir gündü.

BMW Uluslararası Açık: Haotong Li, ilk turdan sonra Münih'te lider olmak için parkur rekoru kırdı | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda genelinde 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12639328/bmw-international-open-haotong-li-equals-course-record-to-lead-in-munich-after-first-round

Yorum yapın

SMM Panel