“Blooper’ın sağlık sigortası var mı?” “Ölüyorum”


MLB, vücudunu sıraya koymaya istekli olan Atlanta Braves’in Blooper’ı gibi bir maskot görmedi. Hayranları kızdırmak için yapılan bu son girişim, daha az saçı olmasına rağmen efsanevi Stone Cold Steve Austin’den ilham aldı.

Blooper’ın bu videosu gerçekten mümkün olduğunca az açıklama ile izlenmeli. Daha fazla veda etmeden, işte burada, maskotun kendisi tarafından Twitter’a gönderildi.

Bu ikinci masa, bugün Atlanta’daki en iyi performansı sergiledi. Dublör mükemmel gitmedi ve Blooper ikinci masadan sekti. Blooper bunu sabah hissedebilse de, kesinlikle hayranlara ilham verdi.

Blooper muhtemelen beceriksiz manevradan bu kadar gülünç gelmeyi amaçlamamıştı, ancak son derece iyi çalıştı. Römorkun zıplaması ve kapanması bu klibi efsanevi duruma gönderir.

Bu klip sonsuza kadar yaşayacak ve gelecek yıllarda bir tepki olarak kullanılacak, ki Blooper’ın umduğu tam da buydu. Atlanta Braves maskotu her zaman spot ışığı arar ve bu konuda harika bir iş çıkarır.

Atlanta Braves maskotu Blooper, Twitter’ı bir kez daha devraldı

Braves'in yalnızca bir hayranı varsa, o da Blooper'dır.
Braves’in yalnızca bir hayranı varsa, o da Blooper’dır.

Bazen Bloopy’den geçen Blooper, çevrimiçi başarıya yabancı değil. Klipleri sıklıkla viral oluyor ve her seferinde Atlanta Braves hayranlarını memnun ediyor.

@BlooperBraves Nasıl yere yığıldı. 😆😆😆😆

Bloopy’nin ikinci masayı kıramaması şaşırtıcıydı ama açıkçası kırmaması daha iyi.

Umarım Bloopy çabucak iyileşir çünkü oyun daha başlamamıştı bile! Gece bitmeden önce yapması gereken daha çok işi var ve Atlanta Braves’in Blooper’a en iyi şekilde ihtiyacı var.

NFL hayranları bunu Buffalo Bills hayran kitlesinin imza kutlamalarından biri olarak tanıyacak. Buffalo’da masaları karıştıran hayranlar yıllardır norm olmuştur, ancak bunu yapan bir maskot bir sonraki aşamadır.

Bu, her iki hayran kitlesine de eşit olarak uygulanan beyzbol sporu ile profesyonel güreş sanatının güzel bir karışımıdır.

Twitter takipçilerimin yarısı: “Bütün beyzbol işlerinin nesi var?” Twitter takipçilerimin diğer yarısı: “Bütün bu güreş işlerinin nesi var?” Ben: twitter.com/blooperbraves/…

Braves, St. Louis Cardinals’e karşı bu maçı kaybederse, bu an boşa gidecek. Blooper’ın taraftarları ateşlemesi önemli olsa da asıl görevi takımın kazanmasına yardımcı olmaktır. Maskotunuzun riskini görmek, kazanmayı garantilemek için aynı şeyi yapmanız için size ilham vermelidir.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-does-blooper-health-insurance-i-effing-dying-atlanta-braves-fans-impressed-mascot-blooper-going-tables-fire-crowd?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir