Bless Him hak ettiği büyük handikap başarısını aldı | Yarış HaberleriBless Him hak ettiği büyük handikap başarısını aldı | Yarış Haberleri

David Simcock’un Bless Him’i, Newmarket’teki bet365 Bunbury Cup’ta 2019’dan beri ilk çim başarısını elde ederken yılları geri aldı.

Stand-yan grup arasında ilk aşamalarda Jamie Spencer tarafından standart olarak soğuk basan, sekiz yaşındaki normalden biraz daha erken dizginden çıktı, ancak son furlongun içinde öne bir kez çarptığında inkar etmek için değildi.

41. başlangıcında yedinci kariyer başarısı için 25-1’de ihraç edildi ve son zamanlardaki umut verici bazı çabaların ardından hak edilmiş bir zaferdi, Hunt Kupası’nda yedinci sırayı iyi tutarken, sorunsuz bir şekilde seyahat ederken müdahaleye maruz kaldığında olduğu gibi. rekabetçi Royal Ascot handikapı.

Birkaç şanssız hikaye içeren bir yarışta, Ropey Guest (ikinci) uzak tarafta yarışanların en iyisini bitirdi, Jumby (üçüncü) bir etapta yedi furlong’a kazanan bir dönüş yapıyor gibi görünüyordu. 4-1’lik ortak favori Montassib, dördüncü sırada yer alan yakındakilerin ikinci eviydi.

Spencer, “Uzun zamandır ortalıkta ama David’in sesini bu kadar uzun süre tutması, hala genç bir at gibi hareket etmesi iyi bir çaba.

“Rahatlamaya ihtiyacı var ve boşluklara ihtiyacı var ama ona binmekten her zaman zevk alıyorum.

“Her zaman yedinin üzerinde yolculukta kalacaktı ve her zaman koşmak için güçlü bir tempomuz olacaktı.

“Hepsi açıkta kalan atlardı, bu yüzden o gün şansı kimin yakaladığıyla ilgiliydi.

“Yaşlı bir esinti at, hala bir kukuleta takıyor ve sekiz yaşında.

“David ve avlu için çok mutluyum, yedi yıldır orada.”

Simcock, “Her zaman çok tutarlıydı ve bu onun için her zaman doğru olmadı. Yıllar boyunca oldukça zor görevler de aldı, bu yüzden böyle bir yarışı kazanmak çok güzel.

“Zor bir hayatı oldu, neredeyse iki kez ölüyordu ama onu satın aldığımızdan beri eğlenceden başka bir şey olmadı. Hunt Cup’ta iyi koştu, bu yüzden iyi koşmaya hakkı vardı.

“Jamie ona yakışıyor ama hepsini bu şekilde sürmek zorunda değil.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12648894/bless-him-picks-up-deserved-big-handicap-success

SMM Panel PDF Kitap indir