“Birkaç kez hayatım için endişelendim” – KKR’den Sam Billings, Punjab Kings’e karşı ‘Russell-mania’ karşısında büyülendi


Kolkata Knight Riders’ın (KKR) çok yönlü oyuncusu Andre Russell, Wankhede Stadyumu’nda 31 top üzerinden 70* ateşli bir galibiyetle maçı çalarken, toplar Mumbai gökyüzünde ıslık çalmaya devam etti. KKR, Punjab Kings’i (PBKS) altı küçük kapı ve yedek 33 top ile yendikten sonra masanın zirvesine çıktı.

KKR, yedinci sırada 4 için 51’de rahatsız oldu. Ancak 6 numaradan içeri girerken, bu gece Knights’ı evde gördüğünde RCB’ye karşı yapılan korku gösterisinden sonra Russell’ın omuzlarında bir çip varmış gibi görünüyordu. 90 koşu tribününe katkıda bulunan diğer isim, Karayipler’in söğütünden fırlayan toplar karşısında şaşkına döndüğünü söyleyen Sam Billings oldu.

“Oldukça rahat, bu gece orada beni güzelce ovuşturdu. Evdeki en iyi koltuğa sahiptim ve koca adamdan ne performans. Durduğum yerde durduğum için çok şanslıydım. Gördüğümüz gibi birkaç kez hayatım için korktum, ama özel, özel [knock] onun için,” Billings bir yanıt olarak kıkırdadı. Sportskeeda sorgusu Maç sonrası basın toplantısında.

İngiliz, teklileri mutlu bir şekilde vurarak, yıldıza çok yönlü bir vuruş yaptı. Zihniyeti sorulduğunda, ikinci keman oynamaya ve gerekirse oyunu derinleştirmeye karar verdiğini belirtti.

“Dünya çapında bir sanatçının ne olduğunu gösterdi [he is], böyle gittiğinde dünyanın en iyisi. Benim için bu sadece oyunu orada tutmak ve onu desteklemekle ilgili. O bir yıldızdı ve oyununu oynamasına izin verdim. Benim için, eğer dışarı çıkacak olsaydı, oyunu bowling oyuncularına biraz yardım eden bir sahada derinlere götürmekle ilgiliydi,” diye belirtti yenilmez bir 23-top 24 atan Sam Billings.

“Bu netlikle ilgiliydi – bırakın gitsin oyununu oynasın, beş over aralığında gördüğümüz gibi bir oyun kazanabilir. Baz her zaman bunu yapmak için her bireyi destekledi ve böyle dünya çapında bir sanatçıya sahip olduğunuzda, neden olabileceği yıkımı görüyorsunuz” diye ekledi.

İki sınır ve sekiz altı ile bağlanmış gösterişli vuruşlar, Andre Russell’ın herkesi vuruş çizelgelerinin en üstüne sıçramasına yardımcı oldu. 33 yaşındaki oyuncu, 193,88 gibi olağanüstü bir vuruş oranıyla iki vuruştan 95 koşu topladı.


“Umesh harikaydı” – Sam Billings, KKR Quick’in geri dönüşünü övdü

Umesh Yadav, 3 maçta 8 kaleyi yüzdürdü ve kayda değer bir ortalama 7.38 [Credits: IPL]
Umesh Yadav, 3 maçta 8 kaleyi yüzdürdü ve kayda değer bir ortalama 7.38 [Credits: IPL]

Daha önce, Umesh Yadav bir kez daha topla oynadı ve 4’te 23 galibiyet rakamlarıyla döndü. Yeni top konuşmasını yapan PBKS kaptanı Mayank Agarwal’ı maçın ilk yarısında (1/5) görevden aldı. Ardından tehlikeli Liam Livingstone’u (19/16) dokuzuncu sırada geri gönderdi, ardından Punjab’ın daha yeni yeni ortaya çıkmasını sağladı.

34 yaşındaki Vidarbha quick geri dönüş yolunda. Son iki IPL sezonunda sadece iki maç kazanarak, şimdi Purple Cap’in gururlu sahibi. Geçen yıl Delhi Capitals’de onunla birlikte yedek kulübesini ısıtan Sam Billings, Yadav’ı powerplay’de küçük kapılar alarak KKR’ye önde başladığı için övdü.

“Umesh harikaydı. Geçen yıl Delhi’de ben, o ve Ajinkya bir oyun alamadık. Ama yıllar içinde ne kadar klas bir oyuncu olduğunu gösterdi – kesinlikle daha önce Hindistan ve Kalküta için. Böyle [he is] güzel bir tempoda bowling oynamak, topu sallamak ve topu kıstırmak,” diye detaylandırdı.

“Ve evet, bu küçük kapılar cephe hattındaki bowling oyuncularına kesinlikle erken yardım ediyor, ama o bundan en iyi şekilde yararlandı. Powerplay’de küçük kapılar aldığınızda çok büyük bir fark yaratıyor, oyunu bizim için gerçekten hazırlıyor. Ve evet, tüm oyunlar boyunca bu temel bir parça oldu, kesinlikle televizyonda izlediklerim de, erken küçük kapılar tarafları gerçekten incitti,” diye bitirdi Billings.

KKR, 6 Nisan’da Pune’da Mumbai Indians (MI) ile karşılaşacak, PBKS ise bu Pazar günü son şampiyon Chennai Super Kings (CSK) ile karşılaşacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-ipl-2022-i-feared-life-couple-times-kkr-s-sam-billings-enthralled-russell-mania-vs-punjab-kings?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın