Birden fazla WWE yıldızının RAW’dan önce yaralandığı bildirildi


Bu geceki RAW yayınına girerken birden fazla WWE Süperstarının yaralandığına dair raporlar var.

Sean Ross Sapp’ın kavgacı seçim ödeme duvarının arkasında isimsiz bir güreşçinin yürüyüş botu giydiğini ve başka bir WWE Süperstarının antrenör odasına gönderildiğini bildiriyor.

RAW’ın bu haftaki bölümü bu akşam Saint Paul, Minnesota’daki Xcel Energy Center’dan canlı olarak yayınlanacak. Eski bir otorite figürü bu gece geri dönecek (bunu buradan kontrol edebilirsiniz).

WWE RAW’da bu gece bizi neler bekliyor?

Büyük bir şov olması planlanan, kırmızı markanın bu akşamki bölümü için şimdiden birkaç maç duyuruldu.

Kısa süre önce şok edici dönüşünü yaptıktan ve ana kadrodaki ilk maçında Nikki ASH’yi mağlup ettikten sonra, Candice LeRae Dakota Kai’ye meydan okuyacak. Bu arada, kocası Johnny Wrestling, Alpha Academy’den Otis ile savaşacak. Gargano ve Kevin Owens, geçen hafta Alpha Academy’ye karşı bir zafer kazandılar.

Braun Strowman geçen hafta Otis’i yıktı ve bu gece muhtemelen aynı şeyi Chad Gable of Alpha Academy’ye teke tek maçlarında yapacak.

Matt Riddle ve Seth Rollins, Extreme Rules’daki Fight Pit maçından önce yüz yüze görüşecekler. Ariel Helwani dün gece, bir UFC efsanesinin yaklaşan Premium Canlı Etkinlikte maçın özel konuk hakemi olarak görev yapacağını bildiren şok edici bir duyuru yaptı.

Rey Mysterio ve AJ Styles, bu akşam Damian Priest ve Finn Balor ile takım maçında karşı karşıya gelecek. Finn, AJ’yi gruba dahil etmeye çalıştı ama The Phenomenal One reddetti. Dominik Mysterio babasına ihanet etti ve maç için Mahşer Günü’nden Rhea Ripley ile ringde olacak.

RAW Kadınlar Şampiyonu Bianca Belair ve Bayley bu gece sözleşme imzalayacak. Bianca, 8 Ekim’deki Premium Canlı Etkinlikte Extreme Rules maçında Rol Modeline karşı unvanını koruyacak.

Bu geceki şov için reklamı yapılan herhangi bir WWE Superstar’ının görünüp görünmediğini görmek ilginç olacak, bu da onların yaralandığı anlamına gelebilir.

Bu akşamki WWE RAW’da en çok neyi dört gözle bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Saraya’nın ailesine tekrar bir güreş ringine girelim mi diye sorduk. burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-multiple-wwe-stars-reportedly-injured-raw?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir