“Birbirimizin gözlerinin içine bakabileceğimizi ve ikimizin de savaşa hazır olacağımızı sanıyordum.”


UFC horoz siklet Sean O’Malley, UFC 280’in önünde Rus dövüşçünün onu itmesinden sonra Petr Yan’ın gözlerinde korku hissettiğini söyledi.

‘Sugar’, bu hafta sonu yetenekli ‘No Mercy’ ile karşı karşıya kaldığında sekizgende şimdiye kadarki en zorlu sınavına hazırlanıyor. Yan eski bir şampiyon ve ligde 1 numara. 11. sırada yer alan O’Malley, maç duyurulduğunda hayranları şok etti ancak işi bitireceğinden her zamanki gibi emin görünüyordu.

27 yaşındaki oyuncu, mücadeleyi bir kazan-kazan senaryosu olarak görüyor. Elini uzatmak için her türlü niyeti olmasına rağmen, eski bir şampiyona karşı bir kayıp, kayıtlarda pek bir işaret değil. Ancak O’Malley kazanırsa, onu unvan çekişmesine sokacak ve zaten yıldız statüsünü yükseltecek.

UFC’nin YouTube kanalında Megan Olivi ile konuşan Sean O’Malley, Yan’ın onu ittiğine şaşırdığını ve bunun korktuğu için olduğuna inandığını belirtti:

“Şaşırdım. Biliyor musun, kendime birini zorlamak için ne yapmam gerektiğini sordum ve düşünebildiğim tek şey korku. Neden birini zorluyorsun bilmiyorum. Biraz kafasındayım. Şaşırdım, orada oturup birbirimizin gözlerinin içine bakabileceğimizi ve her ikisinin de savaşa hazır olabileceğini düşündüm. Sanırım biraz kafasındayım.”

Sean O’Malley’nin 22:30’daki röportajını aşağıdan izleyebilirsiniz:

youtube kapağı

İsrail Adesanya, Sean O’Malley’nin geleceği hakkında cesur iddialarda bulundu

UFC orta sıklet şampiyonu İsrail Adesanya, UFC 280’in Sean O’Malley’in gerçek anlaşma olduğunu kanıtlama fırsatı olacağını belirtti. ‘Sugar’ çarpıcı bir nakavt rekoru kırmış olsa da, Yeni Zelandalı henüz bölümün en iyilerine karşı kendini kanıtlamadığına inanıyor.

Adesanya’ya göre, O’Malley UFC kariyeri boyunca markasını vurgulu makaralı yüzeylerle inşa ederek akıllıca davrandı. ‘The Last Stylebender’ ayrıca Petr Yan’a karşı bir galibiyetin 27 yaşındaki oyuncunun şampiyonluk için meşru bir iddiaya sahip olacağı anlamına gelebileceğini de sözlerine ekledi:

“Bence akıllı ol, deneyimini yaşa. Çünkü şuna bak, kazanır, kazanır, kazanır, bitirir, bitirir, bitirir ve sonra evet, şimdi UFC’de o deneyime sahip. UFC’de sekizgen zamanı gibi turları var. , büyük sahnede.”

Adesanya ekledi:

“Ve şimdi büyük bir şov için hazır. Bu, şimdiye kadarki en büyük dövüşü gibi. Petr Yan’ı yenerse, unvan için savaşabilir… Ve ayrıca üç raunt. Farkına varman gereken bir şey var, çünkü Petr yavaş başlar.”

İsrail Adesanya’nın UFC 280 dökümünü buradan izleyin:

youtube kapağı

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-i-thought-gonna-able-look-other-s-eyes-ready-war-sean-o-malley-senses-fear-petr-yan-no-mercy-shoved-recent-face-off?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir