Bir Yabancı Ülkede Kayboldu Genshin Etkisi arayışı kılavuzu


Lost in a Foreign Land, Genshin Impact’teki bir dizi görevdir. Şu anda, oyuncuların yapması gereken iki günlük görev var; ilk görevi tamamladıktan sonra, bir sonrakini yapmak için bir sonraki Günlük Sıfırlamaya kadar beklemeleri gerekir.

Genshin Impact oyuncuları, Lost in a Foreign Land’in ilk görevinin kilidini açmak için The Chasm Spelunkers’ı tamamlamalıdır. Eğer bir oyuncu bu koşulu yerine getirirse, The Glowing Narrows’taki Teleport Waypoint’e gitmesi yeterlidir (Dünya Haritasında görüntülendiğinde “The Glowing Narrows”da “ow” un üzerindedir).

Burada bir İzole Elektro Cicin Büyücüsü olacak, onu yen.


Genshin Impact görev rehberi: Yabancı Bir Ülkede Kaybolmak

İzole Elektro Cicin Büyücüsü, mağlup edildikten sonra oyuncuyla konuşacak (MiHoYo üzerinden resim)
İzole Elektro Cicin Büyücüsü, mağlup edildikten sonra oyuncuyla konuşacak (MiHoYo üzerinden resim)

İzole Elektro Cicin Büyücüsü yenildiğinde, oyuncuyla konuşmaya başlayacak. Bu diyalogdan sonra bazı Yüzen Mantarlar bir anda ortaya çıkacak, bu yüzden onları yenip göreve devam edin. Oyuncu Elektro Cicin Büyücüsü ile bir kez daha konuşacak (adı Katarina) ve gizli kampına gitmesi söylenecek.

Bu kamp haritada işaretlenecek, böylece Genshin Impact oyuncuları bunu kaçıramayacak. Katarina orada olacak ve yarın oyuncuyla tekrar konuşmak isteyecek. Sorunları için 30 Primogem kazanacaklar.

Bir sonraki göreve geçmeden önce bir sonraki Günlük Sıfırlamaya kadar bekleyin.


Yabancı Bir Ülkede Kaybolmak: Aramak

Katarina bir kez daha kampında olacak (Resim miHoYo üzerinden)
Katarina bir kez daha kampında olacak (Resim miHoYo üzerinden)

Günlük Sıfırlama gerçekleştiğinde, kampındaki Katarina’ya geri dönün. Oyunculardan Nikolay’ın geride bıraktığı bazı ipuçlarını bulmalarını isteyecek ve onlara The Glowing Narrows’un güneydoğusuna bakmaları için genel bir alan verilecek. O tünele gidin ve yakındaki Oozing Concentration üzerinde Lumenstone Adjuvant’ı kullanın.

Genshin Impact oyuncularının bulmak istediği “ipucu” bir günlüktür; Oozing Konsantrasyonunun güneybatısında. Bir sonraki hedefi elde etmek için onunla etkileşime geçin. Bu hedef haritada işaretlenecek, o yüzden oraya git ve Harabe Muhafızlarını yen. Yakındaki kapı nihayet açılmalıdır.

Onbaşı Nikolay’ın Günlüğü yakındaki bir samanın üzerinde, bu yüzden onunla etkileşime geçin. Kanlı Çavuş Nişanı almaları gerekir. Lost in a Foreign Land’in bu bölümünü bitirmek için Katarina’ya dönün. Genshin Impact oyuncuları sorunları için 30 Primogem alacak.

Nikolay#039;ın Mektubu#039;un konumu (Genshin Impact Wiki aracılığıyla resim)
Nikolay’ın Mektubu’nun konumu (Genshin Impact Wiki aracılığıyla görüntü)

Bir sonraki Günlük Sıfırlamada, Gezginler Nikolay’dan bir mektup bulmak için Stony Halls’un güneyindeki yukarıdaki konuma gidebilirler. Uzun bir mektup olduğundan, Gezginler hepsini okuyabilir veya atlamayı seçebilir. Şu anda, Katarina ve erkek kardeşinin kaderi bir sır olarak kalıyor, çünkü The Chasm’ın yeraltı bölümünde artık Yabancı Ülkelerde Kayıp görevi yokmuş gibi görünüyor.

Katarina artık kampında olmayacak. Bazı oyuncular onun ya yaralandığını ya da öldüğünü düşünüyor, ancak Travellers’ın hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için muhtemelen gelecekteki bir güncellemeyi beklemesi gerekecek.Düzenleyen Sijo Samuel Paul

canlı anketCANLI ANKET

S. Bu hikayenin gelecekteki bir güncellemede devam etmesini umuyor musunuz?

şimdiye kadar 0 oy