Bir sonraki MITB kazananı olacak şaşırtıcı isim, Roman Reigns’in geleceği hakkında hayal kırıklığı yaratan bir haber, İkonik süperstar ‘çok yakında’ geri dönecek


Top’un başka bir sürümüne hoş geldiniz Yere serme önemli bir etkiye sahip olabilecek söylentiler. Bugünün sayısında, LA Knight, Roman Reigns ve eski Kadınlar Şampiyonu Charlotte Flair gibi Blue markasının süper yıldızlarının etrafında dönen bazı heyecan verici hikayelere bakacağız.

Austin Theory, MITB sözleşmesini geçen hafta RAW’da kaybetti. En genç MITB galibi olmasına rağmen, başarılı bir nakit girişi yapamadı. Aksine, tarihteki en kötü MITB nakit girişi olarak adlandırılan olaya karıştı.

Triple H, Theory’nin Dünya şampiyonluğu yerine ABD Şampiyonası’ndan para kazanmaya çalışmasına karar verdiği için eleştirildi.


3 numara. SmackDown yıldızı LA Knight, bir sonraki MITB galibi olacak

youtube kapağı

Theory’nin sözleşmeyi kaybetmesinin olası bir nedeni, Triple H’nin MITB PLE’yi kaldırmayı ve bunun yerine WrestleMania’da erkekler ve kadınlar MITB Ladder maçlarını yapmayı planlaması olabilir.

Xero News, SmackDown süperstarı LA Knight’ın WrestleMania’daki kontratı kazanmasının planlandığını bildirdi.

“WWE şu anda 2023’te MITB PLE’yi kesip kesmemeyi tartışıyor. Eğer keserlerse, WrestleMania’dan önce öğreneceğiz. O zaman her iki MITB maçı da bundan sonra Night 1 ve Night 2 of WM’de olacak. Şu anda olduğu gibi, Xero News, LA Knight’ın evrak çantasında bir sonraki lider olduğunu bildirdi.

Knight yetenekli bir süperstar olmasına rağmen, ana kadro çalışmasının ne kadar kısa olduğu düşünüldüğünde, seçilmesi birçokları için sürpriz olabilir. Knight, eski bir IMPACT Wrestling Dünya Şampiyonu ama NXT veya SmackDown’da herhangi bir büyük şampiyonluk kazanmadı.


2 numara. Charlotte Flair çok yakında geri dönecek

youtube kapağı

Eski SmackDown Kadınlar Şampiyonu Charlotte Flair, WrestleMania Backlash’te I Quit maçını Ronda Rousey’e kaybettiğinden beri sahalardan uzaktı. Flair, Andrade El Idolo ile evlenmek için izin aldı.

Cageisde Koltukları, Kraliçe’nin geri dönüşe hazır olduğu ve yakında geri dönmesi gerektiği söylentisinin çıktığını belirtti.

SmackDown Kadınlar bölümünün manzarası, Flair uzakta olduğundan beri büyük ölçüde değişti. Birincisi, şu anki SmackDown Kadınlar Şampiyonu Ronda Rousey, Shayna Baszler ile aynı safa geçti. Flair’in bebek yüzlü olarak geri dönüp Rousey ile düşmanlığını tazeleyip yenilemediğini görmek ilginç olacak.


1 numara. Roman Reigns’ten üzücü haber

youtube kapağı

WWE Evrensel Şampiyonu Roman Reigns, bu ayın başlarında Crown Jewel’da Logan Paul’e karşı unvanını savundu. Ayrıca Survivor Series’de bir WarGames maçında yarışacak. Ancak, şampiyonluğunu tekrar savunması için uzun bir boşluk olacak gibi görünüyor.

Reigns şu anda yarı zamanlı çalışıyor ve her PLE’de görünmüyor. 2023’te Kanada, Quebec, Montreal’de gerçekleşmesi planlanan Elimination Chamber için reklamı yapılmıyor.

Etkinliğin Royal Rumble’ı takip etmesi muhtemel. Umarım Kabile Şefi, Elimination Chamber PLE’de yapmayacağı için Royal Rumble’da unvanı savunur.

Buraya Tıkla Drew McIntyre’ın Royal Rumble’ı kimin kazanacağını düşündüğünü öğrenmek için. O gerçek bir güç merkezi!

Anket: LA Knight bir sonraki Bay MITB olmalı mı?

0 oy

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/top-smackdown-backstage-rumors-surprising-name-become-next-mitb-winner-disappointing-news-roman-reigns-future-iconic-superstar-return-very-soon-19th-november-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir