“Bir patlama olduğunda sorun yok. Böyle bir oyun sırasında utanç verici” Cubs beyzbolunun ne kadar sıkıcı hale geldiğinin farkında değildim”


Chicago Cubs daha iyi günler gördü. Beyzbol oyununda en çok bilinen ve en çok bilinen takımlardan biri olmasına rağmen, Cubs hayranlarına bu sezon için gerçekten neşe verecek bir şey vermekte gerçekten zorlanıyorlar.

Wrigley’de yaptılar! Zor çok katlı kupa yılanı!

“Bunu Wrigley’de yaptılar! Bulunması zor, çok katlı kap yılanı!” – @ Jomboy Medya

Chicago Cubs şu anda 23-32’lik cansız bir sicile sahip ve National League Central’da dördüncü sırada yer alıyor. Sadık Cubs – 2016 Dünya Serisi galibiyetinde hala yüksek – baş döndürücü.

Wrigley Field’daki Chicago Cubs taraftarları oyun sırasında bira yılanı yapıyor, taraftarlar bundan çok etkilenmedi

Cubs şu anda birinci sıradaki Milwaukee Brewers’ın 9,5 maç gerisinde ve üçüncü sıradaki Pittsburgh Pirates’in 2,5 maç gerisinde bulunuyor. Tüm kayıplarla birlikte, Cubs zaman zaman, uzun süredir sadık hayran kitlelerini oyunlarda dikkatli tutmak için mücadele ediyor. Bu, Pazar günü Wrigley Field’daki bir maçta açıkça gösterildi.

@JomboyMedia Cubs beyzbolunun ne kadar sıkıcı hale geldiğinin farkında değildim.

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

“Cubs beyzbolunun ne kadar sıkıcı hale geldiğinin farkında değildim.” – @ Frank Ferucci

Pazar günkü maç, 31-23’lük St. Louis Cardinals’e karşı, Pazar günü Milwaukee Brewers’ın hemen arkasında, ligin en üst sıralarında yer almak için oynanıyordu.

@JomboyMedia Bu sezon tribünlerde oturdu. Dalga ve kupa yılanı yapıyorlardı. Maçı gerçekten izleyen çok az. Tribünde oturmak için çok yaşlanmak

“Bu sezon tribünlerde oturdular. Dalga ve kupa yılanı yapıyorlardı. Maçı gerçekten izleyen çok az. Tribünde oturmak için çok yaşlanmak” – @ EJK

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

Chicago Cubs’ın ilk oyuncusu Justin Steele’in yedi vuruşta 94 atış yapması sayesinde oyun sekizinci devre yakın kaldı. Sadece bir kazanılan koşuya izin veren Steele, yedinci vuruşta boğa güreşi sahasına gitti. Sekizinci devre 2-2’lik beraberlikle sonuçlanınca kamera taraftarlara kilitlendi.

“Bu adamlar maçı bile izliyor” – @ Rengfugi’nin İntikamı

Yakın ve önemli bir maç sırasında, Wrigley Field’daki Chicago Cubs taraftarlarının, tribünlere birkaç düzine ayak uzatan, istiflenmiş bira bardaklarından yapılmış bir bira yılanı tuttuğu görüldü.

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

“Sanırım Cubs’ı izlemekten daha iyi” – @ SnakDawg

Her ne kadar bu hile sosyal medyada biraz neşeyle karşılansa da, Chicago Cubs hayranları derme çatma yapıdan büyük ölçüde etkilenmedi ve kötülüğü vurgulamak için sosyal medyaya gitti.

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

“Bu insanlar beyzbol hayranı değil. Ricketts gerçek Cubs hayranlarını kovaladı.” – @ Armador Thrash

Bir taraftar, ev sahibi taraftarların vazgeçtiği bir maçta böyle taraftar tuhaflıklarının beklenebileceğini belirtti. Ancak bu tür bir şey, takımınız önemli bir bölüm rakibiyle geç berabere kaldığında tam olarak uygun değildir.

@JomboyMedia Bir patlama olduğunda sorun yok. Böyle bir oyun sırasında utanç verici.

“Bir patlama olduğunda sorun yok. Böyle bir oyun sırasında utanç verici.” – @ Cubsman

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

Chicago Cubs, Brendan Donovan ve Juan Yepez’in 10. devrenin başında bir çift turda sürmesinin ardından uzatmalarda Cardinals’e yenildiler.

“Tamam, bira yılanları köpekbalığının üzerinden atladı.” – @ Carl Williams

Açıkça, şimdi kötü şöhretli bira yılanı, Chicago Cubs’a hiç şans getirmedi. Bunun yerine, hayran kitlesinin takımları için tezahürat yapmaktan çok inşaatla ilgilendiğini gösterdi.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/it-s-ok-blowout-it-s-embarassement-game-like-this-didn-t-realize-boring-cubs-baseball-become-chicago-cubs-fans-impressed-beer-snake-charade-wrigley-field?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel