“Bir iskeletin gözlerine bakmak gibiydim”


Kasım 1997’de Bret Hart, rezil Montreal Screwjob olayından sonra WWE’den kötü şartlarla ayrıldı. Yaklaşık iki yıl sonra, o ve Vince McMahon, eski WWE Başkanı’nın Owen Hart’ın cenazesine katıldığı olaydan bu yana ilk kez bir araya geldi.

bir Off The Record ile röportaj 1999’da McMahon, o toplantıda kendisi ile The Hitman arasında olanları açıkladı.

“Tüm konuşmayı Bret taşıdı. Gerçekten Owen hakkında konuşmak istediğini düşündüm. Bir cümlede Owen’dan bahsetti ve gerisi Bret hakkındaydı. Duyduklarıma inanamadım. Her şey Bret hakkındaydı.” [The kind of things that he said?] Evliliğini mahvettim, kariyerini mahvettim, Survivor Series’deki o olaya geri dönmek istedi” dedi.

McMahon şöyle devam etti:

“hepsi o [Bret Hart] bahsetmek istediği kendisiydi. Kardeşiyle alakası yok. Bir bakıma bir iskeletin gözlerine bakmak gibiydim. Sanki insan değil gibiydi. Çok garip bir deneyimdi.” [From 5:47 to 6:32]

Vince McMahon ve Bret Hart’ın ilişkisi, Montreal Screwjob olayından sonra yıllarca sorunlu kaldı. Ancak The Hitman, 2006 yılında WWE Hall of Fame’e girdi.

Üç yıl sonra, Stamford merkezli şirketle yeniden sözleşme imzaladı. O zamandan beri WWE televizyonunda birkaç kez ara sıra göründü. En son görünüşü, geçen Eylül ayında Clash at the Castle’da ring kenarında göründüğünde geldi.

youtube kapağı

Geçenlerde eski bir şampiyon, Vince McMahon tarafından kovulma konusunda açıldı. Yorumlarına göz atın burada.


Bret Hart, eski WWE Başkanı Vince McMahon’u yumruklamaktan zevk aldı

1997 Survivor Series sırasında Montreal Screwjob olayı ringin içinde meydana geldikten sonra, Bret Hart kuliste Vince McMahon ile karşı karşıya geldi. Ancak yüzleşmeleri, Hitman’ın eski Başkan’ın suratına yumruk atmasıyla sona erdi.

The Ringer ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Hall of Famer, McMahon’u yumruklamanın muhtemelen “yaptığı en büyük şey” olduğunu belirterek anı düşündü.

“‘Arkadaşça bir havada değilim ve bu pek iyi gitmeyecek ve hemen şimdi gitmen gerekiyor’ dedim. Ve o kaldı. Ve her zaman o gün ne olduysa beni bir insan olarak tanımladığını düşünürdüm. Ve muhtemelen şimdiye kadar yaptığım en harika şeydi, başka hiçbir güreşçinin kendini savunmadığı kadar kendimi savunmam anlamında.” söz konusu. [H/T: WrestlingInc]

Geçtiğimiz günlerde ünlü bir sporcu, Bret Hart’ın annesiyle çıktığını iddia etmişti. Yorumlarına göz atın burada.


Sportskeeda Güreşinin SONRAKİ YÜZÜ SİZ olabilirsiniz. Buraya Tıkla nasıl olduğunu öğrenmek için!

Buraya Tıkla Drew McIntyre’ın Royal Rumble’ı kimin kazanacağını düşündüğünü öğrenmek için. O gerçek bir güç merkezi!

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/i-like-looking-eyes-skeleton-when-bret-hart-confronted-vince-mcmahon-wwe-star-s-funeral?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir