Bill Apter, WWE grubu Maximum Male Models’de satılmıyor


WWE, geçtiğimiz hafta SmackDown’da karizmatik Max Dupri liderliğindeki Maximum Male Models adlı bir grubu tanıttı. Bill Apter, Dupri’nin fraksiyonun önüne geçmek için doğru adam olduğuna inanıyor, ancak konsept hakkında henüz tam olarak ikna olmadı.

Mace ve Mansoor, modaya uygun erkek modeller olarak yeniden paketlendi ve yerleşik dilbilgisi eklentimizle ortalığı kasıp kavuran tanınmış isimler oldu. WWE Evreninden gelen genel fikir birliği, konseptin bir flop olduğu ve daha iyimser hayranların hepsinin saçmalığına güldüğü görünüyor. Diğerleri, şovda iki yetenekli ama aşırı derecede yetersiz yıldız görmekten mutlu.

Hall of Fame gazetecisi ve Sportskeeda Güreş ekibinin değerli bir üyesi olan Bill Apter şunları söyledi:

“Benim fincan çayım (veya Diyet Kola) değil ama hayranların onlardan nefret etmesini sağlamak için tam olarak nasıl oynayacağını görmek için henüz çok erken!”

Apter, Dupri’nin fraksiyonun yüzü olduğu konusunda iyimserliğini koruyor. Eski IMPACT Dünya Şampiyonu’nun rol için mükemmel bir şekilde uygun olduğuna inanıyor:

“Evet, Knight rolde mükemmel. Tam olarak doğru tasvir ediyor – üst sınıf olmaya ve erkek modelleriyle olduğu kadar kendini de göstermeye çalışıyor.”

Bu hile için erken günler ve taraftarlar bekleyip WWE’nin önümüzdeki haftalarda nasıl oynayacağını görmek zorunda kalacak. Okuyucular, Knight’ın Max Dupri’nin NXT adı olan LA Knight’a bir referans olduğunu unutmamalıdır.

WWE hayranları şu ana kadar Maximum Male Models’e karşı acımasızdı.

Bazıları, bir topuk fraksiyonunun amacının yuhalanmak olduğunu söyleyebilir. Bununla birlikte, Maksimum Erkek Modellere yönelik resepsiyon kesinlikle acımasızdı. İşte SmackDown’ın ardından insanların Tweetlediklerine bir bakış.

@WWE Tamam ne izliyorum… Bir defile izlemek istesem proje pistini izlerim..

Dupri’nin sözcülüğünü yaptığı, iki tatlı sümüklüböcekiyle çevrili olan fraksiyon ne kadar ileri gidebilir? Sadece zaman gösterecek.


Bu alıntıları yayınınızda kullanırken lütfen bu makaleye bir bağlantı verin.


Sting’in WWE’ye ilk maçını kaybetmek için gelmesinin gerçek nedenini öğrenin. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-bill-apter-sold-wwe-group-maximum-male-models?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir