BIG HIT MUSIC, 2022 Global Audition için tarihleri ​​ve şehirleri açıkladı


6 Haziran gece yarısı (KST) BTS ve TXT’nin şirketi BIG HIT MUSIC (eski adıyla Big Hit Entertainment), en son küresel seçmelerin başladığını duyuran yaratıcı bir video yayınladı.

Şirket, katılımcılar için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı seçmeler başlatmayı planlıyor ve 2002 doğumlu, şarkı söyleme, dans etme, rap, prodüksiyon ve daha pek çok konuda yetenekli erkekleri arıyor.

Çevrimdışı seçmeler, Seul de dahil olmak üzere 7 farklı küresel şehirde yapılacakken, çevrim içi seçmeler, önceden kayıt yaptırmış olmaları koşuluyla dünya çapındaki katılımcılara açıktır.

youtube kapağı

Çevrimdışı seçmeler için katılımcılar mekanda şahsen kayıt olabilirler.

Küresel seçmelere yönelik geri arama videosunun, potansiyel adaylar için daha çekici ve çekici hale getirmek için bir video oyunu formatında tasarlandığını belirtmek ilginçtir.


BIG HIT MUSIC, Global Auditions’ı 7 şehirde çevrimdışı yapacak

Haziran ayından itibaren, BIG HIT MUSIC, dünyanın dört bir yanındaki yedi farklı şehirde yerinde seçmeler düzenleyerek birden fazla alanda en iyi yetenekleri keşfedecek. Seçmelerin tarihleri ​​aşağıdaki gibidir:

  1. 25 Haziran’da Los Angeles
  2. 2 Temmuz’da Toronto’da
  3. 16 Temmuz’da Sidney
  4. 30 Temmuz’da Bangkok’ta
  5. 13 Ağustos’ta Taipei
  6. 3 Eylül’de Tokyo
  7. 18 Eylül’de Seul

Yerinde seçmelere katılanların önceden kayıt olmalarına gerek yoktur ve mekanda kayıt olabilirler.

BIG HIT MUSIC, seçmelere bizzat katılamayan ilgilenen katılımcılar için çevrimiçi seçmeler düzenleyecektir.

Çevrimiçi seçmeler için kayıtlar 6 Haziran – 18 Eylül tarihleri ​​arasında açıktır.

İlgilenen katılımcılar, seçtikleri bir şarkının veya rapin bir ayetini hazırlamalı ve dışarıdan herhangi bir yardım almadan anında icra etmelidir.

Dans etmek isteyen adayların cep telefonlarında kaynak sesi hazırlamaları ve o parçaya göre performans göstermeleri gerekmektedir.

「BÜYÜK MÜZİK 日本オーディション事前受付のご案内」*日程:2022.6.4(大阪)、6.5(東京)*応募期間:2022. 5.20~ 2022.5.31*応募資格:2002年以降生まれの男性*応募分野:歌、ダンス、ラップなど*応募受付:bit.ly/3FFZgcV※ お問い合わせ [email protected]

İlgilenen adaylar, yeteneklerini sergilemek için seçtikleri bir enstrümanı da çalabilirler.

Online seçmelerde, şarkı söylerken, rap yaparken veya dans ederken katılımcıların üst vücut ve yüz ifadelerinin kamerada görünmesi zorunludur.

İlgilenen katılımcılar, seçme süreci ve kriterleri hakkında daha fazla bilgi için şirketin web sitesini kontrol edebilir.


Ayrıca okuyun: Yakında kartlarda bir BTS ve Charlie Puth işbirliği mi var?

youtube kapağı

5 Haziran’da şarkıcı-söz yazarı Charlie Puth, iHeart Radio Wango Tango konserinde sahne aldı ve 102.7KIISFM ile röportaj yaptı. BTS ile potansiyel bir işbirliği sorulduğunda Charlie Puth şunları söyledi:

“Bunu ben de duydum ve kampımdaki herkes ne zaman çıkacağını bilmiyor. Yasal olarak ne zaman çıkacağına dair hiçbir fikrimiz yok. Biliyoruz, ama daha yeni fark etmişiz gibi.”

Şarkıcı daha önce 2018 MBC Genie Music ödüllerinde Jungkook ile bir öncekinin hit parçasını seslendirdikleri işbirliği yapmıştı. Artık Konuşmuyoruz.

ARMY’ler şaka yaptı Dikkat şarkıcı röportaj sırasında bir “Namjoon” çıkardı. Deneyimsizler için bir “Namjoon” çıkarmak, fasulyeleri dökmek ve sırları açığa vurmak anlamına gelir.

BTS’in şirketi henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

ARMY’nin tepkilerine aşağıdan göz atın:

OMG Charlie Puth, BTS (veya Jungkook) ile bir işbirliğini onayladı! ŞİMDİ BİZE BİR TARİH VERİN! https://t.co/n3ciPWpHqg

Charlie Puth, BTS ile işbirliğinin Eylül ayında geleceğini doğruladıArmys Bighit

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/news-watch-big-hit-music-declare-dates-cities-2022-global-audition?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel