Big E, WWE’ye geri dönüş ve kurtarma hakkında güncelleme veriyor


Big E kısa süre önce WWE Universe’ye Mart ayında boyun yaralanmasından sonra iyileşmesi hakkında bir güncelleme vermek için Twitter’a gitti.

Big E, iyileşmesinin iyi gittiğini ve iyileşmesinin çok olumlu ilerlediği için ameliyatı atlayabildiğini kaydetti. Eski WWE Şampiyonu, planının bir yıl işaretine kadar beklemek ve nasıl ilerlediğini görmek için daha fazla tarama yapmak olduğunu açıkladı:

“Güncelleme! C1’im henüz kemikleşmiyor (kemik oluşturmuyor). Şu anki plan, bir yıl sonra daha fazla tarama almak ve nasıl ilerlediğini görmek. Harika haber şu ki, kendimi harika hissediyorum ve ameliyat masadan kalktı.”

Güncelleme! C1’im henüz kemikleşmiyor (kemik oluşturmuyor). Mevcut plan, bir yıl sonunda daha fazla tarama almak ve nasıl ilerlediğini görmek. Harika haber şu ki, kendimi harika hissediyorum ve ameliyat masadan kalktı.

The New Day üyesinin Ridge Holland’ın elindeki bir darbenin ardından boynunu kırdığı ve daha sonra onu WrestleMania 38’i kaçırmaya zorladığı bildirildi. WWE Evrenini ilerleme konusunda düzenli olarak güncelledi, son zamanlarda boyunluk olmadan bir video yayınladı, hayranların zevkine çok.


New Day, WWE’de Big E olmadan öne çıktı

Big E’nin ne kadar süre sahalardan uzak kalacağı belli değil ama görünüşe göre WrestleMania 39 eski Şampiyonun nişan alması için en iyi yer olabilir. Yukarıdaki tweet’i, Mart 2023’te olacak olan sakatlığından bu yana geçen bir yıla atıfta bulunuyor olabilir. Onun yokluğunda, Kofi Kingston ve Xavier Woods, Sheamus, Ridge Holland ve Butch ile olan rekabetlerine devam etti.

The New Day, Drew McIntyre’ı son haftalarda Brawling Brutes ile aralarındaki rekabetin ortasında Big E’yi doldurmak için onursal üye olarak aldı. Ancak, Kofi ve Woods düzenli olarak yanlarında Big E’yi kaçırdıklarını ifade ederler.

Big E sahne arkasında popüler bir yıldızdı ve şirkette çok sevilen bir yıldızdı ve sakatlığından bu yana ona tweetler ve iyi dilekler gönderen birkaç yıldız vardı. Sonunda yüzüğe geri adım atabildiğinde açık kollarla karşılanacak.


Sting’in WWE’ye ilk maçını kaybetmek için gelmesinin gerçek nedenini öğrenin. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-big-e-gives-positive-update-recovery-wwe-return?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir