Bianca Belair, Elimination Chamber maçını kazanmayı düşünüyor


Bianca Belair, bu yıl kazandığı ilk Kadınlar Eleme Odası maçında yarışmaya yansıdı.

Etkinlik 19 Şubat’ta Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde gerçekleşti. WWE’nin EST’si Alexa Bliss, Doudrop, Liv Morgan, Nikki ASH ve Rhea Ripley’i yenerek WrestleMania 38’de Becky Lynch’e karşı RAW Kadınlar Şampiyonluğu maçı kazanmak için mücadele etti. maçı ve başlığı kazanın.

Arab News’ ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Mayman GösterisiBianca Belair, maçı kazanmanın harika hissettirdiğini ve Suudi Arabistan’da WWE’yi ve kadınları temsil etmekten gurur duyduğunu belirtti. dedi ki:

“Biliyorsunuz, çok fazla harika kadınımız var ve WWE’yi temsil eden ve Suudi Arabistan’daki kadınları temsil eden kadınlardan biri olmak bir şey. Ama zirvede duran ve Suudi Arabistan’daki tüm Eleme Odası’nı kazanan kadın olmak, sonra WrestleMania biletimi yumrukladı [was] inanılmaz, ama dediğim gibi, anın benden çok daha büyük olduğunu hissettiğim Suudi Arabistan’da yapmak.”

O ekledi:

“Sadece kendimle, unvanın peşinden gitmekle ya da bir WrestleMania fırsatı elde etmekle ilgili değil, temsilin olduğu, tarihin yazıldığı, anların insanların hatırlaması ve insanları etkilemesi için yaratıldığı anların bir parçası olmayı seviyorum. insanlara ilham verin.”


Bianca Belair, WWE’deki yüksek baskı durumlarıyla nasıl başa çıktığını açıklıyor

WWE’nin EST’si şu ana kadar çok başarılı bir kariyere sahip. En büyük başarılarından biri, WrestleMania 37’de Sasha Banks’e karşı başlık atmaktı.

ile bir röportajda kavgacıBelair, baskı altındayken nasıl başa çıktığını anlattı.

“Bütün hayatım boyunca bir sporcu oldum. Bu yüzden gerginlik hissini nasıl kucaklayacağımı ve bundan korkmamayı öğrendim. Babam bana her zaman ‘Gergin olmanda sorun yok, sadece korkma. ‘” dedi Belir.

Bianca Belair, Money in the Bank premium canlı etkinliğinde RAW Kadınlar Şampiyonasını Carmella’ya karşı başarıyla savundu. WWE SummerSlam’de kiminle karşılaşacağını görmek ilginç olacak.


Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.

Düzenleyen Genci Papraniku
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-bianca-belair-reflects-winning-elimination-chamber-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir