“Beyzbolda GERÇEK en iyi takım hala 4 Temmuz’da oynadı!” “Beyzbolda en iyi vurucu”


Houston Astros, Kansas City Royals’a karşı 5-0’lık bir geri dönüşü, oyunun en iyi vuruşlarından birinden bir homer ile şık bir şekilde tamamladı. Yordan Alvarez bu sezon mutlak bir gözyaşı döktü, .310’luk bir yıldız vuruş ortalamasına ulaştı ve şimdi 24 ev koşusu. Yordan Alvarez’in bu baskın hücum trendi, takımının ona ihtiyacı olduğunda debriyajda devam etti.

Houston Astros, maçı kazanan ev sahibi koşunun bir videosunu Twitter’da yayınladı. O top kesinlikle ezildi.

Bu, Houston Astros’un son iki maçtaki ikinci maçı. Bir önceki dinger Los Angeles Angels’a karşı geldi. Bu şekilde kazanan oyunlar, dünyanın en iyi hayran kitlesine sahiptir. Birçoğu, takımlarının Amerikan Ligi lideri New York Yankees’ten daha iyi olduğunu iddia ediyor.

@astros ACTUAL beyzboldaki en iyi takım hala 4 Temmuz’da oynadı!

Yordan Alvarez hak ettiği tüm övgüleri alıyor ve AL MVP yarışında Aaron Judge’a meydan okuyor. Takımının başarısının büyük bir parçası ve bunu herkes biliyor.

Houston Astros, MLB’de 50 galibiyet işaretine ulaşan ikinci takımdı ve hiçbir yavaşlama belirtisi göstermiyorlar.

Houston Astros taraftarları, Kansas City Royals’ı yenerek evden çıktıktan sonra zafer turuna çıkıyor

Alex Bregman geri dönüşte asist yapmak için gol atıyor.
Alex Bregman geri dönüşte asist yapmak için gol atıyor.

Bunun hem Astros için sezonun en büyük geri dönüşü hem de arka arkaya bir homer dönüşü olması elektriktir. Görünüşe göre Houston’daki her hayran bunu biliyor ve söylemekten çekinmiyorlar.

@astros Bu takım 2017’den daha özel hissettiriyor

Takımın sahip olduğu bu inanılmaz koşu, onları MLB’deki çoğu takımdan ayırdı. Ellerinden gelenin en iyisini oynarken ligde yenemeyecekleri takım yok.

Atıcılar, Yordan Alvarez’e karşı nasıl oynayacaklarını ayarlamak zorunda kalacaklar. Ne yaparlarsa yapsınlar çalışmıyor.

Bunun gibi büyük anlar, Yordan Alvarez’in tam da ihtiyaç duyduğu MVP yarışında seçmenleri sallamak için uzun bir yol kat edebilir. Kupa, Aaron Judge’ın tüm sezon kaybetmesi oldu, ancak AL’deki yarış artık birçok kişinin beklediğinden daha yakın.

@astros MVP ödülünü alana kadar ne kadar beklememiz gerekiyor?

Bu galibiyet, bu Astros’un sahip olduğu dayanıklılığı gösteriyor, her şampiyonluk takımının ihtiyaç duyduğu bir şey. Öne çıkan maçları kazanamazsanız, Ekim’de çok uzağa gidemezsiniz.

Kimse şu anda ve iyi bir sebeple Houston Astros’u oynamak istemiyor. Beş basamaklı bir liderlik bile AL West juggernauts’u uzak tutmak için yeterli değil ve tüm hayranları bunu biliyor.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-the-actual-best-team-baseball-still-played-july-4th-best-hitter-baseball-houston-astros-fans-want-smoke-yordan-alvarez-walks-kansas-city-royals-deep-homer?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir