Beşiktaş’tan transfer açıklaması! “Şartlar uyarsa…”

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Cyle Larin, Domagoj Vida ve Güven Yalçın’ın geleceği hakkında konuştu. 3 futbolcuyla yapılan kontrat görüşmeleri hakkında veri veren Kazancı, “Aralıklarla bu görüşmeleri yaptık. Ulusal arada tekrardan görüşeceğiz. İnşallah her üçü için de doğru ekonomik şartlar olursa devam ederiz. Üçü de planlamamızda yer alabilecek oyuncular. Sezon sonuna doğru inşallah tekrardan hepsiyle anlaşmış oluruz. Ama anlaşamazsak da mutlaka alternatiflere yönlenmek zorundayız” ifadesini kullandı.

Sportif Direktör Ceyhan Kazancı, Cyle Larin’in Malatyaspor maçında 11’de olmamasıyla ilgili ise, “Sözleşme imzalamaya yanaşmadığı için yönetim ve Ceyhun Kazancı oynattırmadı” şeklinde sosyal medyada çıkan spekülasyonlarla ilgili olarak “Böyle bir durum söz konusu yok. Yönetim kurulumuzun ve benim, bizzat Önder hocanın kararlarına karşımam veya onu yorumlamam diye bir şey laf konusu olamaz. Bu yorumlar Önder hocaya çok büyük saygısızlık” yorumunu yaptı.

“YİNE 11’DE OLACAKTIR”
Kazancı şöyle devam etti: Karagümrük maçında birincil 11’deydi Larin. Eğer o kadar bir şey olsa niçin Karagümrük maçında oynasın. Yarın öbür gün eminim yine 11’de olacaktır. Teknik bir karar alındı, yarın bu karar öbür olabilir. Bu stil kararlar daima bazı spekülasyonları beraberinde getirir. Farkındayız lakin taraftarlarımıza net bir şekilde şunu anlatmak istiyorum, burada profesyonellerin veya yönetimin en küçük bir dahli olmadı, olamaz da. Hiç kimse spekülasyonlara kulak asmasın. Önder öğretmen en açıkçası neyse onu yapıyor.

Yorum yapın