Beşiktaş’a teklif edilen Vitor Pereira Brezilya’da gündemde! “4 sevgilisiyle kaçarım”


Geride kampımız sezon Fenerbahçe ile yollarının geleceği Brezilya’larından Corinthians’ın yolunu tutan 54 teknik adam Vitor Pereira Brezilya’da gündemde…

Sözleşme Aralık 2022’de bitecek olan Portekizli teknik adam için Kulüp başkanı Duilio Monteiro, sözleşme uzatmak isteyen dilekler getirken ve Corinthians, Vitor’un isteyen. O da bunu biliyor.

Pereira’nın yeni sözleşme konusunda kararsız olduğu ifade edilirken, 54′ teknik teknik bilgisinin geçerliliği nedeniyle ülke’den çıkamadığı, bu devam Pereira’nın ise Brezilya’da durumunda ile çok az zaman geçireceği kaydedildi.

MENAJERLER VITOR PEREIRA’YI BEŞİKTAŞ’A TEKLİF ETTİ

fenerbahcede_surpriz_vitor_pereira_karari_1639720899_2558

Brezilya’daki maçlarını yavaş yavaş toplayan Vitor Pereira’nın bazı menajerler aracılığıyla Valerien Ismael ile arasında ayrım yapan Beşiktaş’a yoğun katıldığını ortaya koyuyordu.

TR SEKSİ ERKEK…

Tüm bu hayatta yaşanırken, Brezilya’da kadınlarda yapılan muayeneden 2022 en seksiler olacak. Gerçekleştirilecek olan Vitor Pereira, Brezilya’da en seksi’da seçildi. Anket açıklandığı TV kanalının güzel manzaralı Livia Nepomuceno, Pereira için “Şu ana bana ‘Gel’ dese 4 yaşlarını terk eder Vitor’la.

pnpn

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
G.Saray F.Bahçe'yi 10 devirdi! G.Saray F.Bahçe’yi 10 devirdi!
Maç sonu oyuncularını böyle suçladılar!  Camia şoke oldu...Maç sonu oyuncularını böyle suçladılar! Camia şoke oldu…
Bir dönem kapanıyor!  Ronaldo'nun yeni adresi...Bir dönem kapanıyor! Ronaldo’nun yeni adresi…
Kaynak : https://www.mynet.com/besiktas-a-teklif-edilen-vitor-pereira-brezilya-da-gundemde-4-yillik-sevgilimi-birakir-onunla-kacarim-351806-myspor

SMM Panel PDF Kitap indir