Beşiktaş yönetimi Cyle Larin’e son sözü söyledi!

Beşiktaş’ta yeni sezon aktarma çalışmaları bütün hızıyla sürerken, bir yanlamasına da sözleşmesi biten oyuncularla yapılan görüşmelere devam ediliyor. Bu görüşmeler sırasında siyah-beyazlıları en fazla zorlayan ad ise Cyle Larin oldu.

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Kanadalı forvet, Beşiktaş’ın kendisine yaptığı 1 milyon 700 bin euro’luk teklifi kabul etmeyerek 2.5 milyon euro ücret ve 4 yıllık kontrat talep etmişti. Yapılan görüşmelerde taraflar müşterek bir noktada buluşamazken, Beşiktaş yönetimi son görüşmede net bir açıklama kullandı.

İSTEDİĞİNİ BULAMADI
Siyah-beyazlı yetkililer, birincil üç görüşmede de oyuncunun “2.5 milyon euro’dan aşağıya imza atmam” restine, “Bizim de son teklifimiz yıllık 1.7 milyon euro’dan 4 yıllık uzlaşma” yanıtını verirken; ‘Arka sırık Larin’ lakaplı yıldıza üstü kapalı olarak arkadaki kapıyı gösterdi.

MENAJERİ RANDEVU TALEP ETTİ!
Bu gelişme üzerine; Arap takımları dışarıda yüksek ödenti taşıyan bir öneri alamayan Kanadalı futbolcu için menajeri Mavromaras siyah-beyazlılardan randevu talep etti. Tarafların hafta sonunda son kere görüşerek masadan ya el sıkışarak, veya yolların ayrılmasına karar verilerek kalkması bekleniyor.

Kanadalı yıldız Cyle Larin, Beşiktaş formasıyla bugüne kadar toplam 97 resmi karşılaşmada atama yaptı. Bu periyotta karşı taraf fileleri 38 kez havalandıran Larin, 9 da asist yaparken; toplamda 47 gole direkt olarak katkı sağladı.

Yorum yapın