Beşiktaş ve Galatasaray’ın transfer savaşı! Ramadan Sobhi kimdir?

Süper Lig’de üstünlük hedefinde olan Beşiktaş ve Galatasaray ocak ayındaki ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için 4 koldan çalışmalarını sürdürüyor. Hamle rotasyonunu genişletmek isteyen iki ezeli karşı taraf, transferde karşı karşıya geldi.

RAMADAN SOBHI SAVAŞI!
Kanat mevkisine destek gerçekleştirmek isteyen ezeli rakiplere menajerler göre Ramadan Sobhi’nin önerildiği ve aktarma savaşının fitilinin ateşlendiği belirtildi.

AVRUPA’YA DÖNMEK İSTİYOR!
İngiltere’de Stoke City ve Huddersfield formaları giyen ve Ramadan Sobhi’nin yeniden Avrupa’ya dönmeyi istediği bahis edildi.

RAMADAN SOBHI KİMDİR?
Ramadan Sobhi, 23 Ocak 1997’de Darı’ın Kairo şehrinde dünyaya geldi. Futbol hayatına ülkesinin ekiplerinden El Ahly’nin altyapısında başladı. 2014 yılında profesyonel olan Ramadan Subhi, 2016 yılında 5 milyon euro aktarma bedeliyle İngiliz ekiplerinden Stoke City’e transfer oldu.

2 sene daha sonra 6,5 milyon euro bedelle bir diğer Ada ekibi Huddersfield’ın yolunu tutan Ramadan Sobhi, 2019 yılında eski takımı El Ahly’ye kiralık olarak geri döndü. 2020 yılında Mısır ligi ekiplerinden Pyramids FC’ye 5 milyon euro bonservisle transfer olan Ramadan Subhi’nin sözleşmesi 30 Haziran 2025’te sona eriyor. 1,83 boyunda olan 24 yaşındaki futbolcu, Sol-sol kanat forvet pozisyonunda görev yapıyor.

Yorum yapın