Beşiktaş – Trabzonspor maçında Rachid Ghezzal’ın pozisyonu penaltı mı? Ahmet Çakar yorumladı

Trabzonspor üstünlük yolunda dev bir adım attı. Tabii fazla erken, daha çok fazla maç var lakin Trabzonspor’un defansif ve ofansif olgunluğu takdire şayan. İlk devre çok kontrollü oynadılar. Beşiktaş, özellikle soldan Umut’la çok pozitif geldi lakin tüm son paslar abes çıktı. Sağdan ise o alıştığımız Ghezzal-Rosier hücumlarının uygun yeller esiyordu.

“UĞURCAN DEVLEŞTİ”

Devre biterken Trabzonspor golü buldu. Orta sahadan Berat’ın mükemmel pasıyla, biraz da Vida’nın geç atak zamanlamasıyla Abdülkadir kaleci ile karşısında karşıya kaldı ve Ersin’i mağlup etti. İkinci sözde Beşiktaş, 70-75. dakikaya kadar hemen hemen tek kale oynadı. bu vesileyle kaleci Uğurcan’ın da ilk güya ve ikinci yarıda bazı pozisyonlarda devleştiğini söyleyelim.

Maçın başından beri Beşiktaş son paslarda fazla başarısızdı lakin bu sefer son pası Trondsen verdi. Trabzonspor’un sol beki hemen hemen orta sahadan kalesine pas verince araya Larin girdi, Hüseyin müdahale etti ama top Larin’in önüne düştü, o da golü yaptı. İşte bu dakikadan daha sonra Beşiktaş’ta olağanüstü bir bitkinlik ve fantastik bir disiplinsizlik başladı.

“O SENE BU SENE OLABİLİR”

Yorum yapın