Beşiktaş – Trabzonspor maçı sonrası Emre Kocadağ’dan flaş sözler! “Bu hakemlerle bu kadar” (BJK spor haberi)

Süper Lig’in 12’nci haftasında Trabzonspor’a kendi sahasında 2-1 mağlup olan Beşiktaş’ta asbaşkan Emre Kocadağ, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’u tanınmaz hale getirmek istediklerini söyleyen Kocadağ, “Olmadı. Ulusal araya biraz daha morali bozuk bir şekilde gidiyoruz. Sene başından beri herkesin malumu olduğu gibi, sakatlıklar, eksik oyuncular… Bir türlü ekip olarak beraberce oynamayı beceremedik. Bu ulusal ara bize iyi gelecektir diye düşünüyorum. İyi günde çıkıp konuşuyoruz, böyle fena günlerde de çıkıp bu sorumluluğu almamız lazım. O anlamda taraftarımız bizden daha iyisini bekliyor. Biz de hocamıza güveniyoruz. Teknik ekibimize, oyuncularımıza güveniyoruz. İyi bir takımımız var. Çok kötü oynayarak kaybetmiyoruz. Biz inşallah ulusal arada toparlanıp, 10 puanlık öbür kapatıp şampiyonluğu göğüsleyeceğine inanıyoruz. Bizim geçen sezon 8-10 puan geriye doğru düştüğümüz zamanlar oldu, bir puan farkla şampiyon olduk. Bu takım baştan bunları yapabileceğinin inancında, biz de o inançtayız. Camiamız da inansın, oyunculara, teknik ekibe takviye olsunlar. Beşiktaş bunları atlatacaktır. Tekrar lige tutunup yarışın içinde olacağız. Sadece Trabzonspor’la bir farkımız var, onun haricen öteki takımlarla aynı puanlardayız. Kaybedecek bir şey yok fakat kazanacak fazla şey var. Düzelteceğimize inanıyoruz” dedi.

“BEŞİKTAŞ’IN ÖNÜNÜ KESMEK İÇİN BİR ŞEYLER YAPILDIĞINI GÖREBİLİYORUZ”

Maçın hakemi Erkan Özdamar ile ilgili gelen soruya yanıt veren Kocadağ, şunları söyledi:

“Pozisyonlar var, penaltı pozisyonları var. 8 yıldır idare yapıyorum. Futbol takımından sorumlu olarak çoğu şeyin içerisinde olduk. Biz hakemlerin bu yıl başladığından beri gövde dillerinden, yapmak istediklerini görüyoruz. Bir şekilde Beşiktaş’ın engellemek için bir şeyler yapıldığını görebiliyoruz. Bizim de iyi oyunu daha fazla oynamamız gerekli. Bu bir bahane olmayacak. Hakemler de bir şekilde kendilerini geliştirecek diye umuyorum. Lakin artık bu hakemlerle yapacak bir şey değil. Bunu kabullenmek zorundayız, elimizdeki malzeme bu. Beşiktaş’a karşısında bu yıl maalesef organize bir karşılık var. Organize bir ekip var. Biz milli arayı iyi değerlendirip bunların üstesinden geleceğiz inşallah.”

Yorum yapın