BEŞİKTAŞ HABERLERİ – Turgay Demir’den Alex Teixeira’ya veryansın!

TURGAY DEMİR – BEŞİKTAŞ’IN 18 PUANI NEREDE!

Beşiktaş’ın sezon başından beri başına gelen hakem ve VAR hataları sebebiyle 15-18 arası net puan kaybı var.. Ligin üçüncü haftasındaki Adana Demirspor maçıyla başlayıp tarafsız bir şekilde pozisyonları inceleyen cümbür cemaat altında-yukarı benzer kanaate varacaktır.

YILLARCA BİZİ BÖYLE YEDİLER!

Sahadaki hakemin bazı pozisyonları atlaması son derece alışılagelmiş lakin ekran başındakinin hiçbir mazereti yok ve olamaz. Yıllarca kendilerini eleştiren bizlere, “Biz anında karar veriyoruz siz ekranda tekrar tekrar izledikten daha sonra bizi eleştiriyorsunuz” diyenler şu anda önlerindeki ekranda gördüklerini yorumlamaktan acizler… Türk futbolunun dibine dinamit koyuyorlar vesselam.

ÖNDER ÖĞRETMEN RÜYADAN UYANMALI

Hocam anladık çok sevdiğin Beşiktaş’ın başında elde etmek senin için kelimelerle anlatılamayacak değin kayda değer bir şey. Mutlusun, gururlusun hepsine eyvallah, iyi de bundan böyle uykudan kalkma vakti gelmedi mi? İlk maçlarında Kenan ve Gökhan gibi denenmişleri denedin olmadı. Larin imza atmadığı için motive olamıyor bunu gördüğün değil, hala medet umuyorsun. Batshuayi başka bir alem, adam kendinde yok. Sahada başı indirilmiş horoz gibi dolaşıyor…

ARIZAYI GİDER SİSTEME DOKUNMA!

Şimdi bu gerçekler ortadayken aynı şeyleri denemek ne kadar abesle iştigal ise, durduk yere sistem değiştirip Necip ve Vida’nın olduğu savunmayı üçlü oynatmak aynı derece manâsız. Güven’i istirkarlı bir şekilde kullanmak, savunma dörtlüsünü öyle bozmamak, orta alanda Josef’siz bir kurgu düşünmemek, Ghezzal’ı her koşul altında sahada yetişmek gibi daha realist çözümler çağırmak varken göle maya aşırmak nedir? Eyvah ediyorsun hocam, ayrıca kendine, ayrıca Beşiktaş’a.

YALNIZ HAKEM DEĞİL SEN DE VARSIN

Şu son Antalyaspor maçında hakem ince kıyım doğradı tamamlanmış fakat banal bir Beşiktaş ayrıca çelimsiz rakibini, keza de hakemi üçlük, dörtlük yapardı. Sen koca ilk yarıyı nafile harcadın. Yani biz hakemi eleştireceğiz cilalı ama sen sakın kendini aldanma, hakem kadar sen de sorumlusun şu kaybedilen iki puandan.

ŞENOL GÜNEŞ GELİYORMUŞ!?

Bayılıyorum malumu ilan ederken bile Amerika’yı keşfetmiş havasına girenlere… Şüphesiz yeni sezonda Beşiktaş’ın başında Şenol Güneş olacak, aylar önce belli oldu bu konu. Önder öğretmen geçiş döneminde görevli, ardından olur ya tekrar ekibin içinde olabilir lakin o ekibin başı Şenol Güneş olacak. Net! Biz bunu bin kere söyledik sevgili sağır sultanlar!…

ALEX TEIXEIRA BEZDİRDİ BENİ!

Hayatımda bu dek yanıldığım bir futbolcu olmadı dersem abartmış olmam. Kariyere bak, yeteneklere bak ve o adamın sahada bize sunduklarına bak. Eyvah! Alex Teixeira bütün bir afet, forma giymeyi yok antrenmana çıkmayı bile yargı etmiyor!

GÖKHAN TÖRE PİYANGOSU

Adana Demirspor Gökhan Töre’yi istiyormuş! Hadi inşallah! Üstelik bakmışsın Kenan Karaman, Ljaic, Lens falan da bir yerlere gidiyor muş! Bildiğin yeni yıl piyangosu olur, tadından yenmez.

Yorum yapın