BEŞİKTAŞ HABERLERİ – Beşiktaş’ın eski yıldızı Guti Hernandez’den Sergen Yalçın açıklaması!

Real Madrid ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu Guti Hernandez, siyah-beyazlıları oynanacak Galatasaray derbisinde favori gördüğünü söyledi.

Hürriyet’te bulunan habere göre Barcelona-Real Madrid maçı sebebiyle İstanbul’da bir etkinliğine katılan Guti, bir dönem antrenörlük de yaptığı Beşiktaş’la bağlarını koparmadığını ve yakından peşine düşüp takip ettiğini belirterek, “Beşiktaş’ta hala eksi arkadaşlarımla görüşüyorum. Malzemeci Erdal Erdem’le sürekli diyalog halindeyim, onun organize ettiği sosyal sorumluluk projelerine takviye veriyorum” dedi.

TARAFTARLARIMIZI ASLA UNUTAMAM

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın İspanyolca öğrendiğine dikkat çeken Guti, “Sergen’in İspanya’da teknik direktörlük yapmaması için bir niçin değil. Zeki bir Futbol adamı. Geçen sezon adsız oyunculardan kurulu bir takımı şampiyon yaparak yeteneğini gösterdi” dedi.

Beşiktaş taraftarlarının coşkusunu ve takımlarına bağlılığını hiçbir süre unutmayacağını da ifade eden Guti, Galatasaray derbisi için ise, “Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’nde bekleneni veremedi lakin Türkiye Ligi’nde Galatasaray’ı yeneceğine inanıyorum” diye konuştu.

Yorum yapın