BEŞİKTAŞ HABERİ – Ahmet Nur Çebi’den Cüneyt Çakır tepkisi ve Galatasaray’a cevap!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi’ndeki Sporting maçı öncesinde siyah-beyazlı kulübün YouTube hesabına açıklamalarda bulundu. İşte Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarından öne çıkanlar…

“Sakatlıklar yakamızı bırakmadı. Süper Lig’e etkisinden ziyade Şampiyonlar Ligi’ne de tesir etti. Batshuayi, Pjanic, Vida, Rosier… Şanssızlıklar yaşamaya devam ediyoruz. Ola Ki de bu yıl Türkiye şampiyonunun doğrudan doğruya katılabileceği ola ki de son sene. Son ekip da Beşiktaş.”

TFF’YE MAÇ GÜNÜ GÖNDERMESİ
“Trabzonspor’la cumartesi oynayacağız. O maç pazar günü olsun isterdik, niye cumartesi? Perşembe gece İstanbul’da olacağız, cuma günü evinde dinlenen oyuncuyu cumartesi maça çıkaracağız. Az Daha sıfır antrenmanla. TFF uyarı edip de becerebilse güzel olacaktı ama anladığım kadarıyla yayıncı kuruluşun ısrarları var. Tabii ancak Fenerbahçe ve Galatasaray’ın maçları var, haklı olarak pazar günü oynuyorlar. Bir defaya mahsus bunu yapabilirdiniz.”

“Sosyal medyada taraftarlarımız ‘Başkan çıksana, başkan çıkıp konuşsana’ diyor. Bunlar taraftarlarımızı üzüyor. Ben taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum, ‘Ben gereken yerlerde, gerektiği gibi konuşuyorum, tepki gösteriyorum.”

“Ben gereken yerlerde tepkimi gösteriyorum. Başkan çıksana gibi lafları kabul etmiyorum. Bunları bildirmek istiyorum. Bana güvensinler, geçen yıl de şampiyon olacağız, güvenin dedim, şampiyon olduk.”

Yorum yapın