Beşiktaş FK Shkupi maçı biletleri hakkında açıklama yayınladı!

Beşiktaş Kulübü, 11 Kasım Perşembe günü saat 14.00’te oynanacak FK Shkupi maçı ile ilgili bir izah etme yayınladı. Açıklamada, “FK Shkupi müsabakasında yalnızca Doğu Tribün’e seyirci alınacaktır. Bilet fiyatı 30 TL’dir. Karşılaşmanın biletleri, bugün saat 15.00’te satışa sunulacak.” denildi.

Beşiktaş’ın açıklaması şöyle;

“Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig’e bahşedilen ulusal arada 11 Kasım Perşembe günü saat 14.00’te Vodafone Park’ta Kuzey Makedonya 1. Lig ekiplerinden FK Shkupi ile hazırlık maçında karşılaşacak.

FK Shkupi müsabakasında sadece Doğu Tribün’e seyirci alınacaktır. Bilet fiyatı 30 TL’dir.

Karşılaşmanın biletleri, bugün saat 15.00’te satışa sunulacak.

Bilet satışlarına ilişkin manâlı ayrıntı aşağıdaki gibidir.

Bilet Alımı

– Taraftarlarımız, biletlerini passo.com.tr, Vodafone Park Bilet Satmak Gişesi ve Passo Mobil uygulaması üzerinden satın alabilirler.

– Bir kişi, beş adet bilet satın alabilir.

– Bilet satın alacak taraftarlarımızın biletlerini satın almadan önce HES uygulamasındaki HES Kod Ayarları > Aşı Durumu > Hastalık Durumu ve Deneme Durumu bildirimlerini aktif ışık halkası getirmeleri gerekmektedir. Bu bildirimleri faal ışık halkası getirmeyenler bilet satın alamayacaktır.

– Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passo.com.tr adresinden uygulama yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

– E-Bilet uygulamasının gerekli olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle antre yapılan müsabakalarda başkası namına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai operasyon yapılmakta ve bu kişiler hakkında keza seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.”

Yorum yapın