Beşiktaş derbisi öncesi Galatasaray’da şok iddia! ‘Bazı futbolcular Okan Buruk’a tezgah kuruyor’


Beşiktaş derbisi öncesi Galatasaray'da şok iddia!  'Bazı futbolcular Okan Buruk'a tezgah kuruyor'

Galatasaray’da teknik direktör Okan Buruk, Süper Lig’de 12 hafta geride kalıyor zaman zaman devam etmeye devam ediyor. Sarı-Kırmızılı taraftarların bir kısmı daha iyi oynaması hakkı savunurken bir kısmı ise Okan Buruk’un ilerleyen oyuncuları daha iyi durumda görüşünde…

Okan Buruk yönetimindeki Galatasaray, 11 maç sonunda 21 puanla 4. sırada bulunuyor. Sarı-Kırmızılılar, 6 galibiyet, 2 mağlubiyet yaşarken kaleye 14 gol gönderdi. Kalesinde ise 9 gol gördü. 26 puanlı lider Fenerbahçe ise 11 maç sonunda 34 gol atarken 12 gol yedi. Ezeli rakiplerinden Beşiktaş’ın 22, Trabzonspor’un ise 21 puan bulunuyor.

Galatasaray, Okan Buruk günü yarın derbiye çıkacak… Beşiktaş’ı ağırlayacak olan, Dünya maçı öncesi son maçında ise Başakşehir ile mücadele olacak… İki kritik maç sonrası tüm gözler yine Okanruk da olacak.

Messi'nin yeni takımlarını açıkladılar!  Barcelona derken sürpriz imza

Messi’nin yeni takımlarını açıkladılar! Barcelona derken sürpriz imza

Beşiktaş derbisi öncesi Galatasaray'da şok iddia! 'Bazı futbolcular Okan Buruk'a tezgah kuruyor'

“İSİMLERİNİ VERİRSEM YER YERİNDEN OYNAR”

Takvim’de yer haberde Sarı-Kırmızılılar’ın eski yıldızlarından Engin Baytar, Galatasaray’da Okan Buruk’un durumu ile ilgili olay hakkında bilgi alan imza attı. Efsane oyuncu, “Galatasaray’da bazı futbolcular, hocaya tezgah yapıyor. Yüzüne gibi, arkası iş çeviriyor. Takımı sabote ediyorlarını kullanırlar. Bu sosyal medyada heyecan uyandırdı.

Galatasaray'da araç gereç!  Mertens'e teklif geldi

Galatasaray’da araç gereç! Mertens’e teklif geldi

Sosyal medyadaki taraftarların bir kısmı Okan Buruk’un kötü gidişiyle karşılaşacağında kötü sonuçlarla karşılaşacak… Cim Bom’un bu sezon yaşadığı tüm puan kayıpları sonrasında Fatih hocanın göreve getirileceğiyle ilgili tweet atıldı.


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/besiktas-derbisi-oncesi-galatasarayda-sok-iddia-bazi-futbolcular-okan-buruka-tezgah-kuruyor

SMM Panel PDF Kitap indir