Berserk manga resmi olarak devam edecek, Kouji Mori Elf Adası bölümünden sonra yeni ark vaat ediyor


için bazı heyecan verici haberler var çılgın Dizinin yayıncısı Hakusensha’dan bu yana hayranlar, dizinin bu ay yeniden başlayacağını duyurdu. çılgın Kentaro Miura tarafından çizilen ve yazılan en ikonik manga serilerinden biridir. Bu dizinin popüler olmasının en büyük nedenlerinden biri, oradaki her bir manga okuyucusunun dikkatini çekmiş gibi görünen mangaka’nın sanat tarzıydı.

Hayranlar, efsanevi mangaka’nın talihsiz ölümünden sonra serinin devam edip etmeyeceğini merak ediyorlardı. Ancak yayıncılar, dizinin Miura’nın yardımcılarından birinin rehberliğinde devam edeceğini duyurdu. İşte bu ay geri dönüş yapacak olan manga serisi hakkında bildiğimiz her şey.


İkonik manga serisi çılgın: resmi duyurulara göre bu ay geri dönüş yapıyor

Her şeyden önce, manga 24 Haziran 2022’de devam edecek. Kouji Mori, Miura’nın çocukluk arkadaşı olduğu ve konu hakkında yardım için orijinal mangaka tarafından sık sık ziyaret edildiği için bu manga serisinde önemli bir rol oynayacak. Manga bu yıl on üçüncü sayısında geri dönecek. genç hayvan dergi. Duyuruda ayrıca olay örgüsü ve sonraki altı bölümün neler içereceğiyle ilgili bazı ilginç ayrıntılar da vardı.

『ベルセルク』が6月24日発売のヤングアニマル13号から連載再開いたします。連載再開に際し、ヤングアニマル編集部並びに森恒二先生からのメッセージを掲載いたします。引き続き『ベルセルク』をご愛読いただけるよう何卒よろしくお願い申し上げます。 hakusensha.co.jp/information/63… #BERSERK #ベルセルク https://t.co/gz9TQLfs46

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

Serbest bırakılmasından sorumlu yetkililere göre çılgın, ilk altı bölüm zaten planlandı. İlk bölüm grubu Fantasia arkını tamamlamaya çalışacak ve kalan bölümler yeni bir ark başlatacak. Manga, Kentaro Miura’nın kendisi tarafından kurulan bir stüdyo olan Studio Gaga tarafından yönetilecek ve dizi üzerinde çalışacak ekip, dizi üzerinde çalışırken Miura’nın altında çalışan kişilerdi.

Kouji Mori (Holyland) ve Miura’nın yapım ekibi, Miura’nın iddiaya göre özel görüşmelerde Mori’ye anlattığı gibi hikayenin geri kalanına dayanarak Berserk ile devam ediyor. twitter.com/berserk_projec…

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

Kouji Mori, tüm komployu bildiğinden bahsetmişti. çılgın Detayları bir röportaj ya da birkaç illüstrasyon üzerinden paylaşmak istedim. Ancak, biraz daha düşününce bu yöntemlerin ideal olmayacağını anladı ve Studio Gaga’nın verdiği fırsatı serinin geri kalan bölümleri üzerinde çalışmak için kullandı. Ayrıca hikaye anlatımının kusurlu olacağını ve mangayı aynı derecede etkili kılmak için gerekli tüm detayları hatırlamak için elinden gelenin en iyisini yapacağını itiraf etti.

Mori ayrıca bölümlerin hiçbirini ayrıntılı olarak açıklamayacağını ve kendisi ile Miura arasında konuşulanlara bağlı kalacağını da sözlerine ekledi. Mori, hayran kitlesinin Miura tarafından yapılmadığı için son üründen memnun kalmayabileceğini kabul etti, ancak hayranların takımı desteklemeye devam edeceğini ve Miura’yı ve onun gösterdiği çabayı onurlandırarak seriyi bitirmelerine yardımcı olacağını umuyordu. bir manga serisinin bu şaheseri.

Sorumluluk Reddi: Bu makaledeki tüm harici medya kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve Sportskeeda bunların mülkiyeti üzerinde hak iddia etmemektedir.


Siddharth Satish tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/news-berserk-manga-officially-resume-kouji-mori-promises-new-arc-elf-island-chapter?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel