Ben Stokes: İngiltere’nin Trent Bridge galibiyeti Dünya Kupası finalini ve Headingley’i sudan çıkardı | Kriket Haberleri


“Orada tanık olduklarımız için kelimeleri bulmakta zorlanıyorum, olağanüstüydü”; İngiltere kaptanı Ben Stokes, Trent Bridge’de Yeni Zelanda’yı yenmek için olağanüstü kovalamacanın Dünya Kupası finalindeki kahramanlıklarının ve Headingley’deki Ashes’in kahramanlıklarının zirvesinde olduğunu söylüyor

Son Güncelleme: 14/06/22 20:52


Trent Bridge'den İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ikinci Testin beşinci gününden önemli anlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Trent Bridge’den İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ikinci Testin beşinci gününden önemli anlar

Trent Bridge’den İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ikinci Testin beşinci gününden önemli anlar

İngiltere kaptanı Ben Stokes, kendisi ve Jonny Bairstow’un Test tarihindeki en çirkin kovalamacalardan birini canlandırırken, Headingley’deki Ashes mucizesinden veya Dünya Kupası final kahramanlıklarından bile daha iyi olduğunu iddia etti.

Yeni Zelanda, Trent Bridge’deki ikinci LV= Insurance Test’te 553 gibi büyük bir ilk vuruşta skoru aldıktan sonra kontrolü ele geçirdi, ancak İngiltere’nin gerçekten dikkate değer bir beş küçük kapı zaferi elde etmesinin ardından beşinci günde sahayı hırpalanmış ve yara bere içinde terk etti.

İngiltere, 72’de 299’a ihtiyaç duymuştu ve Stokes ve Bairstow 93-4’te bir araya geldiğinde çıkmaza girdi gibi görünüyordu.

Ardından gelen, Bairstow’un 77 topluk bir yüzyılı boşalttığı ve 92 topta 136 ile bitirdiği, daha önce gelen her şeye rakip olacak bir kontra atak oldu.

Sonucu – ve seriyi – 70 teslimattan 75’i yenilmezlik ile tamamlamaya devam eden Stokes ile 179’luk çarpıcı bir stand paylaştı.

Ben Stokes, Trent Bridge'de çarpıcı bir İngiltere galibiyetini tamamlamak için kazanan koşuları vurdu

Ben Stokes, Trent Bridge’de çarpıcı bir İngiltere galibiyetini tamamlamak için kazanan koşuları vurdu

İnanılmaz bir şekilde, gergin bir durumu bir yürüyüşe dönüştürerek 50. yüzyılın son topundan kazanan koşuları vurdu.

Stokes, 2019 Dünya Kupası finalinde İngiltere’yi sinir bozucu bir şekilde çizginin üzerine çekerek ve ardından Avustralya’ya karşı rekor bir kırmızı top kovalamacasına liderlik ederek, tarih yazan bir performansın ortasında olmanın nasıl bir şey olduğunu herkesten daha iyi biliyor. birkaç hafta sonra Leeds’te.

Ve onun için bu şimdiye kadarkilerin en iyisiydi.

“Evet, öyle. Headingley’i havaya uçurdu, Lord’s ve Dünya Kupası finalini havaya uçurdu. İnanılmazdı” dedi.

“Orada tanık olduklarımız için kelimeleri bulmakta zorlanıyorum, bu olağanüstüydü. Test maçının beşinci gününde 22 over ile 299’u nasıl kovaladığımızı tam olarak anlayamıyorum. Bu sabah 15 over bowling oynamak zorunda kaldı.

Jonny Bairstow'un ikinci Testin ikinci devresindeki inanılmaz yüzden öne çıkanlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Jonny Bairstow’un ikinci Testin ikinci devresindeki inanılmaz yüzden öne çıkanlar

Jonny Bairstow’un ikinci Testin ikinci devresindeki inanılmaz yüzden öne çıkanlar

“Bu bir daha asla olmayacak, ancak olursa, muhtemelen bunu yapacak olan biziz.

“Bu oyuncu grubuyla gökyüzü sınırdır, ancak muhtemelen bundan daha ileri gidebiliriz.”

Stokes ve baş antrenör Brendon McCullum, yaz başında atandıklarından beri olumlu bir mesaj vaaz ediyorlardı, ancak bu başarının doğası kesin bir öz sağladı.

En tepedeki adamlar konuşmayı konuşuyorlar ve Avustralya ve Batı Hint Adaları’ndaki korkunç bir kışın ardından şansını kaybetmiş görünen bir ekip şimdiden yürüyüşe başladı.

“Basitçe söyleyeceğim, ya bu oyunu kazanıyorduk ya da kaybediyorduk,” dedi ve menüde çekingen bir beraberliğin asla olmadığını doğruladı.

Canlı Bir Günlük Uluslararası Kriket

17 Haziran 2022, 9:50

canlı

“Mesaj, hareketsiz durmak ya da ondan uzaklaşmak yerine oyunun ne olduğu korkusuyla karşı karşıya kaldı. Koçun desteğini aldığınızda ve benim söylediklerimizi söylediğimde, başarısızlıktan korkmuyorsunuz.

“Bu Test maçı muhtemelen bu son günle ilgili olacak, ancak ilk dördünde harcadığınız tüm sıkı çalışma olmadan beşinci günün son oturumunda Test maçlarını kazanamazsınız.”

Stokes, dördüncü akşam geç saatlerde son günü izlemek için ücretsiz giriş yapma kararı veren ve takımı zafere taşıyan bir kalabalığı çeken ev sahibi Nottinghamshire’a saygılarını sundu.

Stokes, tüm ekibin performansına işaret ederek, Test'in Yeni Zelanda'yı mağlup ettiği ikinci Test galibiyeti için herhangi bir kredi almaya isteksizdi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Stokes, tüm ekibin performansına işaret ederek, Test’in Yeni Zelanda’yı mağlup ettiği ikinci Test galibiyeti için herhangi bir kredi almaya isteksizdi.

Stokes, tüm ekibin performansına işaret ederek, Test’in Yeni Zelanda’yı mağlup ettiği ikinci Test galibiyeti için herhangi bir kredi almaya isteksizdi.

Tribünlerin, fırsat duygusunu yükseltmek için üzerine düşeni yapan taraftarlarla dolu olduğunu görmek akıllıca bir karardı.

Stokes şunları ekledi: “Bugün yaptıkları için Notts’a çok şey borçluyuz. Trent Bridge’de tam bir evin olması atmosfere gerçekten yardımcı oluyor.

“Evdeki kalabalığı gerçekten hissedebiliyorsunuz ve bu, muhalefete tüm dünya onların tepesindeymiş gibi hissettiriyor. Bugün yarı dolu bir stadyumumuz olsaydı, orada olduğu gibi hissettirmezdi. Gerçekten öyleydi.” tam bir kalabalıkla oynayın.

“İnsanların burada tanık oldukları şeyden zevk almamaları zor olurdu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12634025/ben-stokes-englands-trent-bridge-win-blows-world-cup-final-and-headingley-out-of-the-water

SMM Panel PDF Kitap indir