Ben Foakes, İngiltere’nin Trent Bridge’de beşinci günde her şeyi kovalamak için kendilerini geri çektiklerini söylüyor | Kriket Haberleri


“Bazı ileri görüşlü kriket, oynamak için her şeyi dengede bıraktı”; Ben Foakes, ikinci Testin beşinci gününde Yeni Zelanda’ya karşı galibiyeti zorlamayı hedefledikleri için Trent Bridge’de İngiltere için “her şeyin kovalanabilir” olduğunu söylüyor ancak Simon Doull, Kiwis’in hala bir şansı olduğuna inanıyor

Son Güncelleme: 13/06/22 20:35


Ben Foakes, Trent Bridge'deki ikinci Testin son gününe girerken her şeyin oynamak için olduğunu söylüyor

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Ben Foakes, Trent Bridge’deki ikinci Testin son gününe girerken her şeyin oynamak için olduğunu söylüyor

Ben Foakes, Trent Bridge’deki ikinci Testin son gününe girerken her şeyin oynamak için olduğunu söylüyor

Wicketkeeper Ben Foakes’a göre İngiltere, ikinci Testin beşinci gününde Yeni Zelanda tarafından belirlenen toplamı yakalamaya hazır.

Aksiyon dolu dördüncü gün Yeni Zelanda 224-7 ile sona erdi ve 238 önde geçti ve Trent Bridge’de tüm sonuçları mümkün kılmak ve ev sahibi takım muhtemelen galibiyeti zorlamak için daha iyi durumdaydı.

İngiltere, Yeni Zelanda’nın mamut 553’ün 14’üne girmek için pozitif bir vuruş yaptığında Foakes yarım asırlık bir sayı kaydetti ve topla benzer şekilde ön ayak yaklaşımı oyunun açılmasına yardımcı oldu.

Foakes, “Yarın için dengede,” dedi Gökyüzü sporları. “Olaylı bir gündü. Açıkçası, onlara yaklaşmayı başardık ve sonra agresif bir kriket, bazı ileri görüşlü kriket, yarın oynamak için her şeyi dengede bıraktı.

Ben Stokes, İngiltere'nin Nottingham'da beşinci günde zafere ulaşma umutlarının anahtarı olabilir

Ben Stokes, İngiltere’nin Nottingham’da beşinci günde zafere ulaşma umutlarının anahtarı olabilir

“Test kriketinin güzelliği bu, çok sayıda koşu kaydedilebilir ve sonra işler çok hızlı gerçekleşir. Her zaman, yarın için oynanacak sonuçların olabileceği konusunda dışarıdan bir şans olduğunu biliyorduk ve bu şekilde çalıştı.”

Yeni Zelanda 300’e kadar çıkabilse bile İngiltere’nin zafer için baskı yapmaya çalışıp çalışmayacağı sorulduğunda, 29 yaşındaki Surrey eldivenci yanıtında netti.

“Kesinlikle. Hızlı bir skor sahası ve Stokesy’nin arkasından vuruyorum, herkes nasıl oynadığını biliyor! Sizi koltuğunuzun kenarında tutuyor, bu yüzden böyle adamlar bu sahaya girerse, her şey kovalanabilir.”

Ben Foakes, İngiltere'nin Trent Bridge'de beşinci günde her şeyi kovalamak için kendilerini geri çektiklerini söylüyor | Kriket HaberleriBen Foakes, İngiltere'nin Trent Bridge'de beşinci günde her şeyi kovalamak için kendilerini geri çektiklerini söylüyor | Kriket Haberleri

İngiltere vs Yeni Zelanda

14 Haziran 2022, 10:15

canlı

“Kamptaki tüm atmosfer harika. Batı Hint Adaları’nda da her şeyin çok olumlu olduğunu gördüm, ancak belli ki Baz (McCullum) oldukça soğukkanlı bir adam ve her zaman ileriye dönük bir yaklaşımı benimsiyor. Stokesy benzer türden bir karakter ve takıma bir nevi etki ediyor.”

Sky Sports uzmanı Nasser Hussain, Stokes’un takımının gösterdiği kararlılıktan etkilendi ve yeni kaptan ve baş antrenör Brendon McCullum’un yönetiminde bir tavır değişikliği şimdiden hissedebiliyor.

Eski İngiltere kaptanı, “553’ü verdikleri için soyunma odasında çok fazla övgüyü hak ediyorlar ve şu anda bu pozisyondalar” dedi. “Oraya sopayla gerçekten olumlu bir niyetle gittiler, 539’u koydular, inisiyatifi geri aldılar – bunu topla yaptılar.

Trent Bridge'den İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ikinci Testin dördüncü gününden önemli anlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Trent Bridge’den İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ikinci Testin dördüncü gününden önemli anlar

Trent Bridge’den İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ikinci Testin dördüncü gününden önemli anlar

“İngiltere’den sopa, top ve kaptanlık ile inanılmaz geri dönüş.

“Bu yönetimle ilgili kesin olan bir şey var – geçen yıl 273, hiçbir Dünya Test Şampiyonası puanı riske atılmadan 75 overde kuruldu ve Lord’s’ta bunun için gitmediler, yarın sabah dikkate değer bir şey olmazsa, bu etrafta olacak – onlar Deneyeceğim. Bu kesin.”

Bununla birlikte, WinViz tahmincisi berabere favori olarak ve İngiltere iki tarafın son gün zaferi elde etme olasılığı daha yüksek olsa da, eski Yeni Zelandalı denizci Simon Doull henüz hemşehrileri için seriyi eşitleyen bir galibiyeti dışlamıyor.

Nasser Hussain ve Simon Doull, İngiltere çiftinin Yeni Zelanda'ya karşı ikinci Testin dördüncü gününde göz alıcı performanslar sergilemesinin ardından Joe Root ve James Anderson'a övgüler yağdırdı

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Nasser Hussain ve Simon Doull, İngiltere çiftinin Yeni Zelanda’ya karşı ikinci Testin dördüncü gününde göz alıcı performanslar sergilemesinin ardından Joe Root ve James Anderson’a övgüler yağdırdı

Nasser Hussain ve Simon Doull, İngiltere çiftinin Yeni Zelanda’ya karşı ikinci Testin dördüncü gününde göz alıcı performanslar sergilemesinin ardından Joe Root ve James Anderson’a övgüler yağdırdı

“Bence bu taraflardan biri Testi kazanıyor ve Yeni Zelanda iyi ve gerçekten oyunda” dedi. “(Bir hedef) 260 veya 270, İngiltere’nin bunun için gideceğini biliyorum.

“Herkesin İngiltere’nin bu yönetim altında peşinden gideceğine inandığını biliyorum, böylece Yeni Zelanda tekrar oyuna dahil olur. Benim için beraberlik yüzde 10-15 civarında ve her iki tarafın da kazanması oldukça yakın.

“İngiltere daha iyi durumda, ancak Yeni Zelanda, eğer onları dışarı çıkarabilirlerse yarın tahtada 40 koşu daha yapmakta sorun yok.”

İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki ikinci LV= Sigorta Testinin beşinci ve son gününü Trent Bridge’de Salı günü saat 10.15’ten itibaren Sky Sports Cricket’te canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12633373/england-back-themselves-to-chase-anything-on-day-five-at-trent-bridge-says-ben-foakes

SMM Panel PDF Kitap indir