Becky Lynch, WrestleMania’daki maçında


WWE Süperstarı Becky Lynch, WrestleMania 38’de Bianca Belair’e karşı oynayacağı maçın öncesinde tamamen gaza geldi.

İki RAW Superstar, iki gecelik harikulade Night One’da boynuzları birbirine bağlayacak. İkisi arasındaki rekabet, Becky’nin Bianca’yı SmackDown Kadınlar Şampiyonu olarak gasp etmek için WWE’ye döndüğü geçen yıldan beri kızışıyor.

Sportskeeda Wrestling’den Kevin Kellam ile olan maç hakkında konuşan Big Time Becks, Bianca’nın maça girerken üstünlüğü olmasına rağmen, 35 yaşındaki oyuncunun ivmeyi durdurmaya alıştığını belirtti.

RAW Kadınlar Şampiyonu, 2021’deki SummerSlam maçında Belair’i 26 saniyede ezdiği maçtan bahsetmeye devam etti:

“Bence momentumu var. İnkar edilemez bir momentumu var. Survivor Series’de hayatta kalan tek kişiydi, Eleme Odası’nı kazandı. Doudrop’ta bir gücü yendi. Doudrop ile ringdeydim ve gücü biliyorum. Doudrop ve onu birkaç kez yendi, bu yüzden momentumu olduğunu biliyorum. Mesele şu ki, SummerSlam’den önce çok fazla momentumu vardı ve ben o treni 26 saniyede durdurdum”- Becky dedi. [From 2:03 to 2:33]

Becky Lynch röportajının tamamını görmek için aşağıdaki gömülü videoyu izleyin:

Becky Lynch, WrestleMania'daki maçında

WrestleMania’da Becky Lynch’in klasiklerine baktığımızda

Becky Lynch, Ölümsüzler Gösterisi’nde tüm zamanların klasikleşmiş birkaç maçında güreşti. Şampiyon ayrıca WrestleMania 35’teki ana etkinliğin bir parçasıydı ve bu başarıya ilk kez ulaşan üç kadından biri oldu.

İrlandalı Lass Kicker, ana kadro yolculuğuna kadın devriminin bir parçası olduğu 2015 yılında başladı. İlk WrestleMania maçı 2016’daydı ve burada o, Sasha Banks ve Charlotte Flair, mevcut dönemin ilk Kadınlar Şampiyonu’nu taçlandırmak için üçlü tehdit maçında birbirleriyle savaştı.

Becky Lynch ayrıca Shayna Baszler ile 2020’de The Show of Shows’da doruğa ulaşan klasik bir feuda sahipti. İrlandalı süperstar, The Grandest Stage of Them All’da Shayna Baszler ile karşılaşmak zorunda kaldığında en uzun süre hüküm süren Raw Kadınlar Şampiyonuydu.

The Man, bugün WWE’nin en büyük yıldızlarından biri ve son birkaç yılda kadınlar bölümünün manzarasını değiştirdi. Lynch, Cumartesi günü Bianca Belair ile ringe girerken adına bir övgü daha eklemeyi dört gözle bekliyor olacak.


Makaleden herhangi bir alıntı yaparsanız, lütfen YouTube videosunu ekleyin ve Sportskeeda Wrestling’e teşekkür edin.


Becky Lynch’e Seth Rollins’in WrestleMania’da kiminle karşı karşıya olduğunu sorduk. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-becky-lynch-match-wrestlemania?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın