Becky Lynch, muazzam yeni rol için aksanını değiştirmesine yardım etmekten kimin sorumlu olduğunu paylaşıyor


Eski WWE Raw Kadınlar Şampiyonu Becky Lynch, NBC’nin hit komedisi Young Rock’ın 3. sezonunda büyük bir rol oynamaya hazırlanıyor. Big Time Becks, ikonik Amerikalı şarkıcı Cyndi Lauper olarak devralacak. Becky Lynch’in böyle klasik bir karaktere hayat vermesine şaşmamalı!

Ancak Lynch’in en zorlu görevlerinden biri lehçesiydi. The Man, Lehçe Koçu Courtney Young’ın yardımıyla kalın bir New York aksanına kalın bir Dublin aksanını seslendirme konusunda harika bir iş çıkardı.

Son Twitter gönderisinde Becky Lynch, hayatın ikonik sesini şekillendirmedeki muazzam sabrı için Courtney Young’a minnettarlığını dile getirdi.

“Brogue’u ortadan kaldırmak ve Cyndis’e çok farklı bir ses getirmek için yorulmadan benimle çalıştığı için @courtney_ly’ye özel bir haykırış!” Lynch paylaştı.

Aşağıdan tweetine göz atabilirsiniz:

Becky Lynch, The Great One of WWE’ye hayranlıkla bakıyor

Çeşitli vesilelerle, eski Raw Kadınlar Şampiyonu, The Rock’ın kendisine çok ilham verdiğini ve bir aktör olarak Hollywood’da büyük yapmak istediğini söyledi. İlginç bir şekilde Lynch, Lauper’ın rolü için seçmelere katıldı ve The Rock’s Seven Bucks Production, onun bağlılığından oldukça etkilendi.

Dwayne “The Rock” Johnson da kısa süre önce Young Rock’ın üçüncü sezonunun sezon prömiyerini tanıtmak için sosyal medyasına gitti. Johnson, Young Rock şovunda Cyndi Lauper’ın ikonik rolünü üstlenerek Becky’ye yürekten bir mesaj verdi.

“Becky, tek ve ikon Cyndi Lauper’ı oynamanın göz korkutucu ve EĞLENCE görevini üstleniyor. Becky’nin seçmeleri için oradaydım ve hepimiz onun bir aktör olarak Cyndi Lauper olma konusundaki üst düzey kararlılığından çok etkilendik. Kolay bir iş değildi, ama kıçını kaldırdı ve her şeyi yaptı – ve onu ezdi. Becky’nin ilk oyunculuk çıkışını görmenizi BEKLEYEMİYORUM!!!”

Aşağıdaki Instagram gönderisine göz atabilirsiniz:

Adam şu anda sakatlığı nedeniyle ring dışı. Bu arada, Becky kendini birkaç başka projeyle meşgul edecek.

Young Rock’ta Cyndi Lauper’ı oynayan Becky Lynch hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde sesi kapatın.

Paul Heyman’a güvenilebilir mi? Orijinal Bloodline üyelerinden birine sorduk. Buna bir bak burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Ashvinkumar Patil tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-becky-lynch-shares-responsible-helping-change-accent-immense-new-role?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir