Beau Greaves, Ally Pally’de Michael van Gerwen, Gerwyn Price ve Peter Wright’ı almaya hazır olacağını söyledi | Dart Haberleri


Beau Greaves, Ally Pally'de Michael van Gerwen, Gerwyn Price ve Peter Wright'ı almaya hazır olacağını söyledi | Dart Haberleri

Raz Mirza

Röportajlar, Yorum ve Analiz @RazMirza

‘Beau ‘n’ Arrow’ Ally Pally’de nasıl devam edecek? Beau Greaves’i Alexandra Palace’daki Dünya Şampiyonasında, 14 Aralık’tan 2 Ocak’taki finale kadar özel kanalımız Sky Sports Darts aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Son Güncelleme: 31/10/22 14:38pm

Beau Greaves, gencin Michael van Gerwen, Gerwyn Price ve şu anki Dünya Şampiyonu Peter Wright gibi oyuncularla karşılaşacağı Alexandra Palace'a gidiyor.

Beau Greaves, gencin Michael van Gerwen, Gerwyn Price ve şu anki Dünya Şampiyonu Peter Wright gibi oyuncularla karşılaşacağı Alexandra Palace’a gidiyor.

“Gerçekten iyi oynarsam, herkesi yenebileceğimi biliyorum” – Beau Greaves, Alexandra Palace’daki PDC Dünya Dart Şampiyonası’na katılmanın bir “hayalin gerçekleşmesi” ve “bonus” olduğunu söylüyor.

‘Beau ‘n’ Arrow’ lakaplı Greaves, Pazar günü Wigan’da art arda sekizinci bir unvanla PDC Kadınlar Serisindeki galibiyet serisini 52 maça çıkararak sansasyonel tarzda elemeler elde etti.

Yılın ilk 12 etkinliğinde yer almayan 18 yaşındaki oyuncu, bu Aralık ayında bir Ally Pally ilk çıkışını imzalamak için durdurulamaz formunu korudu.

Merit Nişanı lideri Lisa Ashton’ın yanında kalifiye olmak için Etkinlik 19 ve 20’de galip geldi.

Beau Greaves, Ally Pally'de Michael van Gerwen, Gerwyn Price ve Peter Wright'ı almaya hazır olacağını söyledi | Dart Haberleri

“Bu gerçekten sadece başlangıç. Olacakları dört gözle bekliyorum”

beau greaves

Greaves şunları söyledi: “Bu büyük bir başarı. Bu bir tür rüyanın gerçekleşmesi. Bence bu çok önemli bir an ama belli ki, oraya vardığımda [to Alexandra Palace] Her saniyesinden zevk alacağım.

“Bence bu gerçekten bir bonus. Açıkçası bunu bayan dartları için yapmak başlı başına harika. Bunun için gerçekten kelimelerim yok.

“Buna inanamadım çünkü bunu gerçekten yapacağımı hiç ama hiç düşünmemiştim. Gerçekten gidip Ally Pally’de oynama fırsatına sahip olan birkaç kişiden biri olacağım biraz gerçeküstü görünüyor.”

Doncaster’dan Greaves, 10 yaşından beri dart liglerinde erkekleri yeniyor ve şimdi hüküm süren WDF Lakeside Kadınlar Dünya Şampiyonu, Michael van Gerwen, Gerwyn Price ve şu anki unvan sahibi Peter Wright gibi oyuncularla en büyük karşılaşmada mücadele etme şansına sahip olacak. hepsinin aşaması.

Greaves, rüya çekilişinin ne olacağı sorulduğunda, “Hiçbir fikrim yok. Dürüst olmak gerekirse, hiç rahatsız değilim. Oraya gitmek ve iyi bir standartta oynamak benim için yeterli. Her şey değişir, olmaz mı?” Kimi çizebileceğime dair hiçbir fikrim yoktu ve her neyse, bir bakalım.”

Daha sonra şunları ekledi: “Kimseden korkmuyorum çünkü oraya gitmek sadece bir miktar bonus. İnişler ve çıkışlar yaşadım ama oraya 18 yaşında ulaşmak benim için çok büyük. Eve gidip antrenman yapacağım ve yapacağım. Normalde yaptığım şey. Asıl mesele orada oynamayı dört gözle beklemek ve ‘kimi oynayacağım’ diye düşünmemek ya da bundan korkmamak. Oraya gitmek ve sahneye çıkmayı dört gözle beklemek istiyorum.”

Beau Greaves, Ally Pally'de Michael van Gerwen, Gerwyn Price ve Peter Wright'ı almaya hazır olacağını söyledi | Dart Haberleri

“Güven, saldırganlık ve inançla atıyor. Tarzı harika.”

Beau Greaves’de Wayne Mardle

Greaves, Sherrock’u muhteşem bir finalde yenmek için bir kadın oyuncunun en yüksek ortalamasını kaydederek rekor kıran Event 19 zaferiyle işleri başlattı.

Genç sansasyon, heyecan verici bir 5-3 zaferini tamamlamak için 148 çıkış ve 11 darter dahil olmak üzere ortalama 107.86’ydı.

Greaves, “Hepimiz Fallon’un ne kadar iyi olduğunu biliyoruz – buna hiç şüphe yok” dedi. “Sadece ‘yenilirsem yenilirim’ diye oraya gittim. Çok fazla rahatsız olmadım ama oyunumu oynarsam iyi bir oyun olurdu ve ikimiz de ürettik.

“148’in çok önemli bir zamanda geldiğini ve maçı biraz tepetaklak ettiğini düşünüyorum. Başladım ama ne harika bir oyun. Çok eğlendim. Hatırlanması gereken bir oyundu.”

Kadınlar Serisi sırasında aldığı destek hakkında konuşan Greaves, “Muhteşemdi. Herkes Ally Pally’ye ulaşmak istiyor, ancak bunu başaranlar için insanlar sizi destekliyor ve ‘aferin’ diyor ve size sarılıyorlar. “

Etkinlik 20’yi kazanma yolunda ‘The Lancashire Rose’ Ashton’a karşı 4-1’lik bir zaferle günün ikinci ton artı ortalamasını da elde eden Greaves, şimdi Ally Pally’de biraz hasar vermeyi umuyor.

Greaves, “Bu muazzam bir sahne ve daha önce sahnelerde oynadım ama bu hepsinden daha iyi,” dedi. “Gerçekten iyi oynarsam herkesi yenebilirim. Bunun zor olacağını biliyorum çünkü oraya ilk kez gidiyorum, bu yüzden farklı olacak.”

Love The Darts hakkında konuşan Colin Lloyd, Beau Greaves'in Fallon Sherrock ve Lisa Ashton'ın ilk ikisine meydan okuyabileceğini söyledi

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Love The Darts hakkında konuşan Colin Lloyd, Beau Greaves’in Fallon Sherrock ve Lisa Ashton’ın ilk ikisine meydan okuyabileceğini söyledi

Love The Darts hakkında konuşan Colin Lloyd, Beau Greaves’in Fallon Sherrock ve Lisa Ashton’ın ilk ikisine meydan okuyabileceğini söyledi

Deta Hedman, şimdiye kadar gördüğü en kötü dartit vakasından muzdarip Greaves hakkında konuştu

Deta Hedman, şimdiye kadar gördüğü en kötü dartit vakasından muzdarip Greaves hakkında konuştu

Deta Hedman’ın şimdiye kadar tanık olduğu “en kötü dartitis vakası”ndan muzdarip olan Greaves, verdiği mücadelede zorlukların üstesinden gelmeyi başardı ve kadın oyununun zirvesine tırmanmayı başardı – tüm bunlar ve 9 Ocak’a kadar 19 yaşına girmiyor. .

Genç, “Kilitlenme, atışımı geri almama yardımcı oldu. Atışımı tamamen kaybettim ve her şey yokuş aşağı gitti” dedi. “Bu yüzden zevk hakkında çok fazla konuşuyorum ve baskı yok çünkü biliyorum ki yapmazsam tuzağa geri düşebilirim ve bunu hiç istemiyorum.

“Garip dart olabilir, ama dartit ile karşılaştığında uğraşman gereken şey bu.

“Bu gerçekten sadece başlangıç. Olacakları dört gözle bekliyorum.”

Greaves, Dünya Dart Şampiyonası’nda yer alan yedinci kadın olurken, 2022’de yedi Kadınlar Serisi şampiyonluğu kazanan Ashton, sporun en büyük etkinliğinde dördüncü kez yer alacak.
Kaynak : https://www.skysports.com/darts/news/12040/12734261/beau-greaves-says-she-will-be-ready-to-take-on-michael-van-gerwen-gerwyn-price-and-peter-wright-at-ally-pally

SMM Panel PDF Kitap indir