Bayley’nin WWE’ye dönüşünde olumlu güncelleme


WWE Evreni, Bayley’nin ring içi aksiyona geri döndüğünü görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayabilir!

Eski kadın şampiyonu, şirketin Performans Merkezinde antrenman yaparken ACL’yi yırttıktan sonra geçen yıl Temmuz ayından bu yana sahalardan uzak kaldı. Bianca Belair ile Money in the Bank 2021’de karşılaşması planlanmıştı. Ancak bu planlar, talihsiz sakatlığından sonra bozuldu.

Yakın tarihli bir rapora göre PWInsider, eski SmackDown Kadınlar Şampiyonu, bu hafta promosyonun Orlando’daki Performance Center’da birkaç kez görüldü. Bu, kare daireye geri döndüğü ve yakında çok beklenen dönüşünü yapabileceği anlamına gelebilir.

“Bayley, bu hafta başında birkaç gün Orlando’daki WWE Performans Merkezi’ndeydi, PWInsider.com onaylayabilir.”


Bayley, son WWE maçında Seth Rollins ile takım kurdu.

Rol Model’in Stamford merkezli promosyon için son maçı 25 Haziran Friday Night SmackDown’daydı. Karışık Takım maçında Cesaro ve Bianca Belair’i yenmek için Seth Rollins ile takım oldu.

Bayley, sakatlanmadan önce mavi markada Bianca Belair ile bir feuda karışmıştı. İki kadın, Bianca’nın kazandığı SmackDown Kadınlar Şampiyonası için Hell in a Cell maçında da çarpıştı. WWE’nin EST’si ayrıca bir ay önce WrestleMania Backlash’te bir unvan maçında Rol Model’i yendi.

Money in the Bank’ta bir kez daha korna çalmaları istendi, ancak Bayley’nin yaralanması bu planları raydan çıkardı. Sakatlığı aynı zamanda 2021 Draft’ından sonra draft edilmemesi ve dolayısıyla onu serbest oyuncu yapması anlamına geliyordu.

Eski etiket takımı şampiyonu, kenarda kaldığı süre boyunca sosyal medyada çok aktifti. Rol Model genellikle hayranlarla şakalaşırken ve hatta birkaç durumda onları trollemekte görülür. Ayrıca yakın zamanda Liv Morgan’ı şirketteki ilk şampiyonluğu için tebrik etti.

Şimdi mavi markaya öncülük eden Liv ile, WWE’nin en uzun süre hüküm süren SmackDown Kadınlar Şampiyonu’nun dönüşünü nasıl rezerve ettiğini görmek ilginç olacak. Serbest oyuncu statüsü, ikilinin bitmemiş işleri olduğu için Bianca Belair’in de peşine düşebileceği anlamına geliyor.


İşte John Cena’nın 17. dünya şampiyonluğunu kazanmasının olası bir nedeni
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/rumor-positive-update-wwe-return-bayley?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir