Bayanlar Avrupa Turu: Bronte Law, Georgia Hall, Charley Hull’dan Aramco Team Series’e galibiyeti getirdi | Golf Haberleri


Bronte Law, Centurion Club’daki Georgia Hall’dan dokuz altı geride ve bir vuruşla bitirdi; Linn Grant, Charley Hull’un önünde üçüncü olurken, Team Garcia bir play-off’ta Team Wikstrom’u yenerek takım yarışmasını kazandı.

Son Güncelleme: 18/06/22 16:45


Bronte Law, 50 metrelik bu çarpıcı kartal vuruşuyla Aramco Takım Serisi galibiyetini garantiledi

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Bronte Law, 50 metrelik bu çarpıcı kartal vuruşuyla Aramco Takım Serisi galibiyetini garantiledi

Bronte Law, 50 metrelik bu çarpıcı kartal vuruşuyla Aramco Takım Serisi galibiyetini garantiledi

Bronte Law, İngiltere’deki en son Aramco Team Series etkinliğinde kendi sahasında beklenmedik bir zafer elde etmek için inanılmaz bir sonuç elde etti.

Law, son tura ikinci turda girdi ve 13’lük par-beşte bir çift bogey ile daha da geride kaldı, ancak sadece 15’inden art arda kuşlarla ve son beşte 50 metrelik parlak bir kartalla geri sıçradı.

Dörtte son dört deliği oynamak, Law’ın Centurion Club’daki 54 delikli etkinlikte son raundu 71’i kapattığını gördü ve haftayı dokuz altı ve vatandaşı Georgia Hall’dan bir vuruşla bitirdiğini gördü.

Law, dublör hakkında “Zihinsel olarak güçlü kalmalıydım ve bir sonraki tişörte geçmeden önce başımı dik tutmalıydım,” dedi. “Bunu yaptım ve o deliğe atabileceğim en iyi atışı yaptım.

“Sadece savaşmam gerektiğini biliyordum. Bitene kadar asla bitmez ve sanırım sonunda orada göründü.”

Bayanlar Avrupa Turu Golf

21 Haziran 2022, 16:00

canlı

Hall, Law’ın kapanış 71’ini yakalamak için üç kuşu yalnız bir umacı ile karıştırırken, geçen haftanın tarihi İskandinav Karışık kazananı Linn Grant, hareketli bir final turundan sonra iki vuruş geri üçüncü sırada tamamladı.

Pazar günü bir DP Dünya Turu etkinliğini kazanan ilk kadın olan Grant, açtığı iki delikten dördünü savuşturdu ve sonraki altı deliğinden dördünü pusuya düşürdü, sadece İsveçli’nin son yedi deliğinden altısını 69 yaş altı bir kart için bir araya getirmesi için .

Charley Hull, 69’luk bir kapanışın ardından Avustralyalı Whitney Hillier’in önünde dördüncü sırada tamamladı, bir gecede lider Hayley Davis, dokuzda iki duble bogey attı ve 80’i yedi yendikten sonra dokuzuncu sıraya düştü.

Takım yarışmasında, Nicole Garcia liderliğindeki Team Garcia, her iki takım da 27’de bitirdikten sonra Team Wikstrom’u play-off’ta mağlup etti.

Bir sonraki Bayanlar Avrupa Turu etkinliği, Cuma günü başlayan Tipsport Çek Bayanlar Açık, Aramco Takım Serisi ise 18-20 Ağustos tarihleri ​​arasında İspanya’nın Sotogrande kentinde devam ediyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12636228/ladies-european-tour-bronte-law-pips-georgia-hall-charley-hull-to-aramco-team-series-win

Yorum yapın

SMM Panel