Batista’nın WWE’de kadın yıldızın elini sıkmayı reddettiği iddia edildi


Shelly Martinez, WWE’de Batista’nın kendisine karşı kulis davranışını vurguladı.

Martinez kısa süre önce, altı kez dünya şampiyonu Melina ile çıkarken sorunlarının nasıl başladığını anlattı. Eski WWE yıldızına göre, Melina’yı Batista ile ilişki sorunları olduğunda arkadaş olarak destekledi. Bir gün, WrestleMania ana etkinliğinin konuşmalarından birini dinlerken yakalandı ve ardından Martinez’e kızmaya başladı.

42 yaşındaki WSI’dan James Romero’ya konuşan WWE Yetenek İlişkileri Başkanı John Laurinaitis’in kendisine sorunu Batista’nın elini sıkarak çözmesini tavsiye ettiğini hatırlattı. Ancak işler hiç de istediği gibi gitmedi:

Martinez, “Yapmamız gerektiği gibi elini sıkmaya giderdim ve o elimi sıkmaz” dedi. “Ben de ‘Ne yapmam gerekiyor?’ Her neyse! Yani, Johnny Ace [John Laurinaitis] birkaç hafta sonra beni takip etti. ‘Dostum, elimi sıkmayacak’ dedim. ve o ne [Batista] yapmaya başladı – yemek yaparken, masadaki herkesin elini sıkardı ama benimki hariç.” [2:16-2:36]

youtube kapağı

Martinez, iki kez Royal Rumble kazananıyla hararetli bir sözlü alışverişin ardından Mayıs 2007’de WWE’den serbest bırakıldığı için iki yıldız baltayı hemen gömmedi.


Shelly Martinez, Batista’nın onu küçümsemesine nasıl tepki verdi?

Shelly Martinez, diğer adıyla Ariel, Kevin Thorn ile birlikte WWE’nin ECW’yi yeniden başlatmasına dahil oldu, ancak dört yıl önce Tough Enough sezonuna katılamadı.

İlginç bir şekilde, eski WWE yıldızı, yemek servisinde görmezden gelinmesine alaycı bir tepki verdi ve bu da sahne arkasında başını belaya soktu.

Martinez, WWE efsanesiyle tekrar arasını düzeltmeye çalışırken, yine de onun elini sıkmayı reddetti:

“Bu yüzden yürümesini bekliyorum ve ‘Merhaba Dave! Beni gördüğünü sanmıyorum! İyi günler dilerim!’ dedim. Bunun için başım belaya girdi.” Martinez devam etti, “Ve sonra [to] Johnny Ace, ‘Dostum, elimi sıkmayacak’ dedim. Ne yapmam gerekiyor?’ ‘Tekrar dene’ diyor. Sonra tekrar denedim ve [the handshake] olmadı.” [2:36-2:55]

O zamanlar ikisi de aynı fikirde değilmiş gibi görünse de, daha sonra barışıp 2011’de bir film galasında dostça bir karşılıklı konuşma yaptılar. Bu hikaye hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.


Bu makaleden alıntıları kullanırken, lütfen WSI’ye atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


MJF, AEW’de Tony Khan’a karşı tartışmalı bir figürle aynı hizaya gelebilir mi? bunu duymak eski bir WWE yazarı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-batista-allegedly-refused-shake-female-star-s-hand-wwe?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel