Batı Hint Adaları Kadınları – Pakistan Kadınları – Öne Çıkanlar ve İstatistiklerBatı Hint Adaları Kadınları - Pakistan Kadınları - Öne Çıkanlar ve İstatistikler

Batı Hint Adaları Kadınlar Dünya Kupası yarı final umutları, Pazartesi günü Yeni Zelanda’nın Hamilton kentindeki Seddon Park’ta daha önce galip gelemeyen Pakistan’a sekiz kapılı sürpriz bir yenilgiye uğrayarak darbe aldı.

Off-spinner Nida Dar, Pakistan rakiplerini taraf başına 20’ye kısaltılmış bir maçta yenerken, 10 koşu için dört küçük kapı aldı.

Sonuç, İngiltere’nin Pakistan ve Bangladeş’e karşı oynayacağı kalan iki grup maçıyla yarı finale çıkma umutlarını artırıyor.

Heather Knight’ın tarafı, Avustralya ile son üç yarı final için Güney Afrika, Batı Hint Adaları ve Hindistan ile mücadele ediyor.

Windies, Hindistan ve İngiltere’nin iki puan önünde üçüncü sırada yer alıyor, ancak daha fazla oyun oynadılar ve Güney Afrika’ya karşı son grup maçlarından önce rakiplerinin en kötü net koşu oranına sahipler.

Takip etmek için daha fazlası…

Sıradaki ne?

ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası’nın her maçı canlı yayında Gökyüzü sporları.

Salı günü, Hindistan Bay Oval’de Bangladeş’i ele geçirdi, kapsama alanı saat 12.30’da başlıyor. Gökyüzü Sporları Dünya Kupası (kanal 404). Batı Hint Adaları’ndaki bir sonraki maç Çarşamba günü 21:30’dan itibaren canlı Güney Afrika ile.
Kaynak : https://www.skysports.com/live-scores/cricket/west-indies-women-v-pakistan-women/35744/12572026/article

Yorum yapın