Başantrenör Matthew Mott, İngiltere yıldızları Ben Stokes, Joe Root ve Jonny Bairstow’un ODI serisinin Hindistan’a karşı dönüşü için ‘heyecanlı’ olduğunu söyledi | Kriket Haberleri


İngiltere beyaz top baş antrenörü Matthew Mott: “Onların Test serisinde sahip oldukları enerjiyi getirmelerini isteyeceğiz; İngiltere ve Hindistan arasındaki ilk ODI’yi izleyin, Salı günü Sky Sports Cricket’te canlı yayın (12.30’da yayında, ilk top 1pm’de)

Son Güncelleme: 22/07/22 21:10


İngiltere erkek beyaz top baş antrenörü Matthew Mott, üçüncü T20I'de Hindistan'a karşı kazandıkları zaferin ardından tarafının esnekliği hakkında konuşuyor

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere erkek beyaz top baş antrenörü Matthew Mott, üçüncü T20I’de Hindistan’a karşı kazandıkları zaferin ardından tarafının esnekliği hakkında konuşuyor

İngiltere erkek beyaz top baş antrenörü Matthew Mott, üçüncü T20I’de Hindistan’a karşı kazandıkları zaferin ardından tarafının esnekliği hakkında konuşuyor

İngiltere beyaz top baş antrenörü Matthew Mott, İngiltere’nin bowling oyuncularının “zorlu” bir çift yenilginin ardından Trent Bridge’de Hindistan’a karşı üçüncü T20 enternasyonalini kazanmak için “sinirlerini tutmasından” memnun olduğunu söyledi.

İngiltere, The Ageas Bowl ve Edgbaston’daki ağır yenilgilerin ardından seriyi kaybetti, ancak Pazar günü Jos Buttler’ın ilk daimi kaptanı olan Trent Bridge’de 17 koşu zaferini teselli etti.

Ev sahibi takım şimdi Test kaptanı Ben Stokes ile formda Joe Root ve Jonny Bairstow’u Salı günü The Kia Oval’da başlayacak olan üç maçlık bir günlük uluslararası serinin kadrosuna hoş geldiniz. Sky Sports Cricket’te canlı 1pm’den itibaren.

Başantrenör Matthew Mott, İngiltere yıldızları Ben Stokes, Joe Root ve Jonny Bairstow'un ODI serisinin Hindistan'a karşı dönüşü için 'heyecanlı' olduğunu söyledi | Kriket HaberleriBaşantrenör Matthew Mott, İngiltere yıldızları Ben Stokes, Joe Root ve Jonny Bairstow'un ODI serisinin Hindistan'a karşı dönüşü için 'heyecanlı' olduğunu söyledi | Kriket Haberleri

İngiltere vs Hindistan

12 Temmuz 2022, 12:30pm

canlı

İngiltere, bu yaz yeni ve çarpıcı bir hücum kriket markası oynayarak dört testte dört Test kazandı ve Mott, oyuncuların yeniden bir araya gelmek için “heyecanlı” olduğunu söylüyor.

“Bir galibiyetin arkasından gelmek daha da iyi olacak” dedi. Gökyüzü sporları. “Onların Test serisinde sahip oldukları enerjiyi getirmelerini isteyeceğiz.

Ben Stokes, Joe Root ve Jonny Bairstow'un yarasa ile sansasyonel formda olduğu bu yaz, İngiltere'nin Test ekibini dört galibiyete taşıdı.

Ben Stokes, Joe Root ve Jonny Bairstow’un yarasa ile sansasyonel formda olduğu bu yaz, İngiltere’nin Test ekibini dört galibiyete taşıdı.

“Orada oldukları için kesinlikle heyecanlılar. Yorumlar ‘Renkli giysiler içinde olmak için sabırsızlanıyorum’ etrafında.

“Bu harika. Harika bir yaz geçirdiler ama yine de bunu geliştirmeye devam etmek ve bu gruba geri dönmek istiyorlar. Onları tekrar ağırlayacağız.”

İngiltere, Trent Köprüsü’ndeki son T20I’de Hindistan için 216 koşuluk devasa bir hedef ilan ederek ODI serisine kazanan bir notla girdi ve turistler onları Suryakumar Yadav’dan gelen çarpıcı bir ilk yüzyılın nezaketiyle yakına ittiler, ancak ev sahipleri için devam etti. bir teselli zaferi.

Trent Bridge'deki serinin üçüncü ve son maçında İngiltere'nin heyecan verici T20 galibiyetinden öne çıkanlar

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Trent Bridge’deki serinin üçüncü ve son maçında İngiltere’nin heyecan verici T20 galibiyetinden öne çıkanlar

Trent Bridge’deki serinin üçüncü ve son maçında İngiltere’nin heyecan verici T20 galibiyetinden öne çıkanlar

Mott, “Boloncularımızın sinirlerini koruma şeklinden gerçekten memnun kaldım” dedi. “Tam olarak hakkında çok konuştuğumuz şey, baskı altında infaz ve bugün gerçekten iyi ayağa kalktığımızı düşündüm.

“Burada oynayan herkes [Trent Bridge] toplamın çok alınabilir olduğunu biliyor. Yarı yolda oldukça iyi bir iş çıkarmış gibi hissettik ama bu asla onların erişemeyeceği bir şey değildi.”

“Zor birkaç gün oldu. Bu takım çok sık kaybetmeye alışkın değil ve bence Hindistan harika bir kriket oynadı.

“Dışarı çıkma direncinden gerçekten gurur duyuyorum, işaretçimizi sopayla tekrar oraya koydum – onu alıp önce vuruş yapmanın iyi bir karar olduğunu düşündüm – ve herkes gerçekten iyi niyetle çıktı ve oldukça iyiydi. cesur.

Son birkaç maçtan çıkardığımız bazı şeyler bunlar ve kazanmak güzel.”

‘Buttler kaptan olarak harika bir karakter sergiledi’

Zafer, Buttler’ın İngiltere’nin tam zamanlı beyaz top kaptanı olarak ilk zaferiydi ve Dünya Kupası kazanan kaptanın emekli olmasının ardından bu ayın başlarında Eoin Morgan’ın halefi olarak doğrulandı.

İngiltere kaptanı Jos Buttler, Hindistan'a karşı 17 sayı dar bir galibiyet elde ettiklerini ve bir seri yenilgiye uğramasına rağmen bazı İngiltere takım arkadaşlarıyla ne kadar gurur duyduğunu anlatıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere kaptanı Jos Buttler, Hindistan’a karşı 17 sayı dar bir galibiyet elde ettiklerini ve bir seri yenilgiye uğramasına rağmen bazı İngiltere takım arkadaşlarıyla ne kadar gurur duyduğunu anlatıyor.

İngiltere kaptanı Jos Buttler, Hindistan’a karşı 17 sayı dar bir galibiyet elde ettiklerini ve bir seri yenilgiye uğramasına rağmen bazı İngiltere takım arkadaşlarıyla ne kadar gurur duyduğunu anlatıyor.

Beyaz top koçu pozisyonunda yeni olan Mott, kaptanlığındaki birkaç erken aksilikten sonra Buttler’ın tavrından etkilenmişti.

Mott, “Açıkçası birkaç kayıpla test edildik, ancak o zaman insanlar hakkında çok şey öğreniyorsunuz ve gösterdiği karakter harika” dedi.

“Açıkçası takip edilmesi zor bir hareket olduğunu biliyor, tüm zamanların en büyük kriket liderlerinden biri. Yolunu bulacak.

“İkimiz çok iyi anlaşıyoruz, iyi bir ilişkimiz var ve şimdiden bir şeyler inşa ediyoruz ve birbirimize bir sürü soru soruyoruz. Bu zaman alacak ama oraya geliyoruz ve çok eğlenceliydi.” başlamak.”

The Kia Oval’den İngiltere ve Hindistan arasındaki ilk bir günlük uluslararası maçı Salı günü Sky Sports Cricket’te canlı izleyin. Kapsama saat 12.30’da, ilk top 13.00’de başlıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12649641/england-stars-ben-stokes-joe-root-and-jonny-bairstow-excited-for-odi-series-return-against-india-says-head-coach-matthew-mott

SMM Panel PDF Kitap indir