Başakşehir ve Galatasaray’ın transfer savaşı! Bertolacci kararını verdi

Ocak ayındaki ara aktarma döneminde yapacağı takviyelerle kadrosunu güçlendirmek isteyen Galatasaray’da bir takım ayrılıklar da yaşanacak. Teknik direktör Fatih Terim’in raporuna tarafından çalışmalarını sürdüren idare, göze giremeyen Gustavo Assunçao’ya veda edecek.

GÜNDEMDEKİ İSİM BERTOLACCI!
Orta saha mevkisine aktarma yapmak için kolları sıvayan sarı-kırmızılılar, Süper Lig’de Fatih Karagümrük formasıyla gösterdiği performansla göz dolduran Bertolacci’yi gündemine aldı.

ANLAŞMA UZATMA TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ!
VavaCars Fatih Karagümrük ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 30 yaşındaki Bertolacci, takımının kontrat uzatma teklifini reddetti.

BAŞAKŞEHİR DE İSTİYOR!
Galatasaray’ın ilgilendiği Bertolacci ile Başakşehir’in de ilgilendiği belirtildi. Emre Belözoğlu’nu takımın başına geçiren ve 4 maçta 4 galibiyet bölge Başakşehir’de eknik direktör Emre Belözoğlu’nun, 30 yaşındaki orta sahayı istediği ve yönetime aktarma için bir rapor sunduğu açıklama edildi.

BERTOLACCI’NİN GÖNLÜ GALATASARAY’DA!
Bertolacci’nin anlaşma uzama teklifini geri çevirmesinin ardından Fatih Karagümrük, oyuncusunu sezon sonu bedelsiz göndermek yerine devre aralarında bir tedarik bonservisle göndermeyi seçim edecek. Başakşehir ve Galatasaray’ın ilgilendiği Bertolacci’nin tercihinin ise sarı-kırmızılı ekip olduğu belirtildi.

Yorum yapın