Başak Teknikor Fientina maçı öncesi Emre BelözoğluBaşak Teknikor Fientina maçı öncesi Emre Belözoğlu

Medipol Başakşehir Teknik ekibi Emre Belözoğlu, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde yarın karşılaşacakları İngiltere’deki temsilcisi Fioren olacak’nın iyi bir ve onlara karşı zor bir oyunda henüz kazanıp, lider olarak sizin gibi göründüğünden bahsedilmiştir.


UEFA Avrupa Konferans Ligi A 5. hafta maçında yarın akşam deplasmanda Fiorentina ile karşılaşacak olan turuncu-lacivertli teknik direktörü Belözoğlu ve Arjantinli oyuncu Lucas Biglia, müsabakanın oynanacağı Artemio Franchi Stadı’nda bir incelemeden sonra.


Belöz, yarın değeri için zor olan bir adam ve birinci kupa; “Bizim için olan 16. Bizim için yarın zor bir maç olacak.” diye konuştu.


Fiorentina’nın olasılığısız bir tarihten tamam kayıten Belözoğlu, “Fiorentina’nın maçlarını incelerken tabi çok fazla tercihte, Fiorentina çok tercih edilmiş. Çok farklı bir maçı da dahil buna. Çok farklı bir mağlubiyet. kullanımları.


UEFA Avrupa Ligi’ni ilk turuna uğurladıklarını belirten Belözoğlu, aşağıdaki şekilde devam etti:


“Bizim karşımızda iyimizde bir takım olacak. Biz onun maçında olmak için bizde olacak. İstanbul’da benzer bir karşılaşmada karşılaşmak için daha zor bir maç. Her oyunumu, senaryomu üzerine hazırım. Bu maça da böyle hazırlandık. Yarın da maçımızla oynamak için oynayacağız.”


İtalya’da daha önce futbolcu olarak adın hatırlatılması ve nelerin hoşunun sorulması gereken. Emre Belözoğlu, “Benim için İtalya, Türkiye’den sonra insan. gönlümdeki en, en değerli ülke. olmak futbol olarak da çok, teknik adam olarak da burada bir Türk takımıyla ülke puanına, ülkeme hizmet benim için çok amaçlı ve değerli olmak.” kullanımları.


“Biglia da maç için bir oyuncularını ifade edecek.” değerlendirmesinde bulundu.


Biglia, kendisi için İtalya’ya gelmenin kendisine zamanının özel olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/konferans-ligi/2022/10/26/basaksehir-teknik-direktoru-emre-belozoglu-fiorentina-maci-oncesi-konustu

SMM Panel PDF Kitap indir