Barbasol Şampiyonası: Max McGreevy, Nicholasville’de yağmurdan etkilenen bir günde kulüp binası liderliğini aldı | Golf Haberleri


Almanya’dan Matti Schmid ve Kanada’dan Adam Svensson, Keene Trace Golf Club’daki ikinci turunda 63. turunda 10 kuş taraklama yaptıktan sonra 17 yaş altı McGreevy’ye bir vuruş yaptı; Scott Brown, PGA Tour’da yedinci deliğini yaptı; Sky Sports Golf ve Main Event’de Pazar günkü eylemi saat 20.00’den itibaren izleyin

Son Güncelleme: 10/07/22 07:35

Max McGreevy, Barbasol Şampiyonası'na liderlik etmek için ikinci turunda 10 birdie yaptı

Max McGreevy, Barbasol Şampiyonası’na liderlik etmek için ikinci turunda 10 birdie yaptı

PGA Tour çaylak Max McGreevy, Ky Nicholasville’deki Barbasol Şampiyonasında yağmurla kısaltılan bir günün ardından Cumartesi günü kulüp binası liderinin üçüncü turuna sadece birkaç delik açtı.

Etkinlik, hem Cuma hem de Cumartesi günü büyük gecikmelerle gölgelendi. Cumartesi günü Keene Trace Golf Kulübü’ne yaklaşık iki buçuk inç yağmur yağdı ve beş saat 28 dakikalık bir gecikmeye neden oldu. Bunu, yoğun sis ve yağmur nedeniyle Cuma günü beş saatten fazla süren gecikmeler izledi.

McGreevy ikinci turda 63 şut attı ve karanlık nedeniyle oyun askıya alındığında üçüncü maçına başlamak için üç delikten biri altında kaldı. Hiçbir oyuncu üçüncü turu tamamlamadı.

McGreevy, Almanya’dan Matti Schmid ve Kanada’dan Adam Svensson’ın bir vuruş önünde 17 puan altında oturuyor. Portekizli Ricardo Gouveia tek başına dördüncü sırada 15 geride, diğer üç oyuncu ise üç vuruş geri 14 geride.

Canlı PGA Tur Golfü

10 Temmuz 2022, 20:00

canlı

McGreevy, ikinci tur 63’ü için bir umacıya karşı 10 kuşu kartlamak için yumuşak koşullardan yararlandı.

McGreevy, “Son birkaç hafta içinde bir turnuvada 10 kuşu bir araya getirip getirmediğimi bilmiyorum, bu yüzden kursun ne kadar kolay oynandığına bakılmaksızın bir turda bir araya getirmek gerçekten iyi hissettirdi.” Dedi.

McGreevy, “Uzun zamandır bu kadar iyi oynamadım, bu yüzden şu anda anın tadını çıkarıyorum, iyi golfün tadını çıkarıyorum” diye ekledi. “Son iki, üç ay zor oldu. Çok çalışmak gibi geliyor, bu yüzden bu çok çalışmanın meyvesini veriyor gibi geliyor. Sadece anı yaşamak ve sadece iyi golfün tadını çıkarmak gibi.”

Scott Brown, 191 yarda 16. deliği kazandı ve Tour’daki yedinci deliği bir arada, rekordaki üçüncü deliği (1983’ten beri).

3. Turun Pazar günü yerel saatle 07:45’te devam etmesi planlanıyor. Final raundunun başlama saatleri yerel saatle yaklaşık 10:00-12:10 olarak planlanmıştır.

Barbasol Şampiyonasını kim kazanacak ve The Open’a son dakika davetini kim alacak? Final raundunu Pazar akşamı saat 20.00’den itibaren Sky Sports Golf’te canlı izleyin!
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12649126/barbasol-championship-max-mcgreevy-takes-clubhouse-lead-on-rain-affected-day-in-nicholasville

SMM Panel PDF Kitap indir