“Bana hiçbir şey teslim edilmedi”


Britt Baker, Full Gear yaklaşırken AEW’deki en öne çıkan hikayelerden birinin parçası. Geçenlerde şirketin en iyi yıldızlarından biri olarak konumu hakkında konuştu.

Eski AEW Kadınlar Dünya Şampiyonu, son zamanlarda beş yılın ardından emekliliğinden yeni çıkan Saraya ile yoğun bir hikayeye dahil oldu. Eski WWE Superstar’ı iki ay önce AEW’ye geçti ve bu hafta sonu ring içi geri dönüşünü yapacak.

Bekir geçenlerde görüştü spor resimli AEW’deki en iyi yıldız statüsü ve onun için ne anlama geldiği hakkında. Şirketteki yolculuğu hakkında yorum yaparak başladı:

“İnsanların bunun bana verildiğini düşünmesi inanılmaz derecede sinir bozucu. Bunun için kıçımı yırttım. Bana hiçbir şey verilmedi. AEW’ye imza atan ilk kadındım ve o zamandan beri mikroskop altındayım. Bundan gelen eleştirilere açığım ve bugün olduğum yere gelmek için daha iyi bir güreşçi ve daha iyi bir terfi oldum ve hala daha iyi olmak için çalışıyorum,” dedi Baker.

Bekir şöyle devam etti:

“Profesyonel güreşin en zor yanı, kendinizi ringde bulmak ve söylediğiniz her kelimeye inanmaktır. Bu, herhangi bir hareketten daha zordur. Perdeden geçtiğinizde, kendinize olan güveninizi ve kişiliğinizi ortaya çıkarmanız gerekir. Hayranların arkasında durduğu şey budur. karakter çalışması.”

AEW’de Britt Baker, St. Patrick’s Day Slam’de bir çelik kafes maçında kemerini Thunder Rosa’ya kaybetmeden önce 290 gün boyunca Kadınlar Şampiyonası’nı elinde tuttu.


Britt Baker ayrıca AEW’ye imza atan ilk kadın olduğu hakkında da konuştu.

Son birkaç yılda, AEW’deki kadın bölümü giderek güçlendi. Britt Baker, bölüm için birçok önemli anda kilit bir oyuncu oldu ve şu anki konumuna gelmek için aldığı sıkı çalışma hakkında konuştu:

“AEW’ye imza atan ilk kadın olmaktan büyük gurur duyuyorum ve AEW’yi olabileceğim en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışıyorum. Gerçekten buna bağlı kaldım ve Chris ile gerçekten sıkı çalıştım. Jericho, Cody [Rhodes]kenny [Omega] ve Tony [Khan]” dedi Bekir.

Bu hafta sonu AEW Full Gear’da Britt Baker ve Saraya arasında kim galip gelecek? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi söyleyin.

Buraya Tıkla Drew McIntyre’ın Royal Rumble’ı kimin kazanacağını düşündüğünü öğrenmek için. O gerçek bir güç merkezi!

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-britt-baker-opens-top-star-aew?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir