Baltimore Ravens, 26 yaşındaki NFL defans oyuncusu Jaylon Ferguson’un ölümünü doğruladı | NFL Haberleri


“Jaylon Ferguson’un trajik ölümü bizi derinden üzdü. O kocaman bir gülümseme ve bulaşıcı kişiliğe sahip nazik, saygılı bir genç adamdı. Çok yakında kaybettiğimiz bir hayatın yasını tutarken Jaylon’un ailesine ve arkadaşlarına en içten taziyelerimizi sunuyoruz.” – Baltimore Kuzgunları

Son Güncelleme: 22/06/22 17:28

Baltimore Ravens, Linebacker Jaylon Ferguson'un 26 yaşında hayatını kaybettiğini doğruladı.

Baltimore Ravens, Linebacker Jaylon Ferguson’un 26 yaşında hayatını kaybettiğini doğruladı.

Baltimore Ravens, 26 yaşındaki NFL linebacker Jaylon Ferguson’un ölümünü doğruladı.

Çarşamba günü yayınlanan bir açıklamada, Kuzgunlar şunları söyledi: “Jaylon Ferguson’un trajik ölümü bizi derinden üzdü. O kocaman bir gülümseme ve bulaşıcı kişiliğe sahip nazik, saygılı bir genç adamdı.

“Çok erken kaybettiğimiz bir hayatın yasını tutarken Jaylon’un ailesine ve arkadaşlarına en içten taziyelerimizi sunuyoruz.”

Ferguson, 2019’da Ravens için üçüncü tur draft hakkıydı ve ajan Safarrah Lawson da trajik haberlerin ardından bir açıklama paylaştı.

Lawson’ın açıklamasında, “Baltimore Ravens LB Jaylon Ferguson’un vefatını duyurmaktan büyük üzüntü duyuyoruz. Aile, bu zorlu süreçte dualarınızı ve mahremiyetinizi istiyor.”

Toplamda, Ferguson, kolejde Louisiana Tech için oynadıktan sonra kariyeri boyunca 39 kez Ravens için oynadı, 2018’deki son yılında okul çuval rekorunu kırdı ve ayrıca 45 ile NCAA kariyer çuvalları rekorunu kırdı ve Terrell Suggs’ı geride bıraktı.

Ferguson, bu yıl Ravens’ın sezon dışı antrenmanlarına katılmıştı.
Kaynak : https://www.skysports.com/nfl/news/12040/12638549/baltimore-ravens-confirm-death-of-nfl-linebacker-jaylon-ferguson

Yorum yapın

SMM Panel