Balenciaga Distressed Sneakers vahşice 1850 $ fiyat etiketi üzerinde trollendi


Önceden sıkıntılı moda ürünleri moda dünyasında yeni değil ve eski lüks moda evi Balenciaga, görünüşte her zaman popüler olan trendden uzaklaşmadı. Kering’in sahibi olduğu marka kısa süre önce hem erkekler hem de kadınlar için benzersiz bir sıkıntılı görünüme sahip sıkıntılı bir spor ayakkabı serisini duyurdu.

Etiket, iki tür ayakkabı içeren spor ayakkabı serisini “Paris” olarak adlandırıyor – tank top spor ayakkabılar ve katır. Bununla birlikte, moda markası sıkıntılı görünümleriyle çok daha ileri gitmiş gibi görünüyor, çünkü ayakkabılardan bazıları sanki biri onları yüksek konsantrasyonlu aside batırmış ve sonra bir karıştırıcıya atmış gibi görünüyordu.

Basın açıklamasına göre marka, ayakkabıların “bir ömür boyu giyilmesi gerektiğini” de belirtti. Paris spor ayakkabı serisi şu anda lüks markanın resmi web sitesinde ön sipariş için mevcut.


Balenciaga sıkıntılı spor ayakkabılar hakkında bilinen nedir?

youtube kapağı

Paris spor ayakkabı serisi biraz sıkıntılı bir görünümde mevcut olsa da, “tamamen yok edilmiş” bir görünümle gelen yüzlerce sınırlı sayıda ünite olacaktır.

Balenciaga’nın web sitesindeki listelere göre, sınırlı sayıda üretilen spor ayakkabılar “tamamen tahrip olmuş pamuk ve kauçuk” ve “kumaşın her tarafında yırtıklar” ile geliyor. Ayakkabılar ayrıca ayakkabı tabanının kenarına basılmış markanın logosuna sahip olacak ve harfler zıt renkte bir keskinlikle yazılmış gibi görünecekti. Ayrıca, tabanın alt kısmında da oyulmuş bir Balenciaga logosu bulunur.

Balenciaga, 1850$’a sattığı Paris spor ayakkabısının tamamen yok edilmiş bir versiyonunu tanıttı 😵‍💫😵‍💫

Bu ekstra özel üretim spor ayakkabılar adeta yer altına gömülmüş ve çürümeye bırakılmış gibi görünüyor. Pamuklu kumaş, çok yıpranmış bir görünüm sergiliyor ve bu da bu birinci sınıf ayakkabıların uzun ömürlülüğüyle ilgili soruları vurguluyor.

Lüks markanın basın açıklamasına göre, yeni ayakkabı serisi:

“Yüzyıl ortası atletizmini ve siyah, beyaz veya kırmızı renklerde zamansız gündelik giyimi yorumlayan, beyaz kauçuk taban ve eskitilmiş kanvas ve pürüzlü kenarlara sahip burun ile önceden giyilmiş bir görünümü etkileyen yeniden şekillendirilmiş klasik bir tasarım.”

Paris spor ayakkabılarının kırmızı, siyah ve beyaz gibi renkleri bulunurken, bedenleri 39 ile 45 arasında değişiyor. Bu arada, atletler için fiyatlar sırasıyla 625 dolar ve katır için 495 dolar civarında. Bu arada, sınırlı sayıda olanlar 1850 dolardan fazlaya mal olabilir.


Netizenler Balenciaga Distressed Sneakers’a tepki gösterdi

Twitter gibi sosyal medya platformlarında yıpranan spor ayakkabılara verilen hemen hemen tüm tepkiler, moda markasının bu kadar yıpranmış ürünleri bu kadar fahiş bir fiyata satmasını saçma buldu.

Pek çoğu, markanın kullanıcıları ürünün kalitesine kıyasla maliyetin saçmalığıyla kandırdığını varsayıyordu.

Bunlar 1850 dolara satılan yepyeni balenciaga Paris sneaker’ları , deliler yıllardır trendin önünde 😂

@nicekicks @BALENCIAGA Zenginlerin serseri gibi görünmeleri için binlerce ödeme yapmaları ve fakirlerin zengin görünmek için Jordans’larını bozulmamış tutmaları ne kadar komik 🤣

@SiteTedarik Balenciaga bir sosyal deney ve kimse beni başka türlü ikna edemez lol.🤮🚮

@kirawontmiss Bunu bir converse ve blender makinesiyle yapabilirim

@PopBase Şirketler romantikleşip yoksulluk ve evsizlikten büyük kârlar elde ettiğinde bunu sevmiyor musunuz?

Bu arada, çok sayıda tweet, Balenciaga ayakkabılarının görünümünü ‘evsiz’ insanların giyeceği bir şey olarak tanımladı.Düzenleyen Sijo Samuel Paul
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/paying-look-homeless-balenciaga-distressed-sneakers-brutally-trolled-1850-price-tag?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın