Bağımsız güreşçi Jeff Jarrett’a büyük bir şans verdi


Bağımsız güreşçi Effy, bu yılın başlarında GCW’de The Wrld’de Jeff Jarrett’a karşı oynadığı maçı yansıttı.

Sözü edilen etkinlik 23 Ocak’ta New York City’deki Hammerstein Balo Salonunda gerçekleşti. Jarrett 2019’daki ilk maçında yarıştı. Maçtan galip çıktı ve o zamandan beri GCW’de (Game Changer Wrestling) görünmedi. Yakın zamanda WWE’ye Canlı Etkinliklerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak katıldı.

Maç hakkında yorum yaparken Oturumlar Effy, Renee Paquette ile tekrar Jarrett ile karşılaşmayı hak ettiğini söyledi. Ayrıca ikincisinin WWE’ye dönmesinden bahsetti.

“Kendimle övünmeliyim. Şimdi o Vince’e koştu [McMahon], ve belki de bunun daha uzun sürdüğü bir Memphis hikayesi yapıyoruz, ama bence bir eşleşmeyi daha hak ediyorum. Dağın başındaydım. Hammerstein Balo Salonu’nda olan gitar çekimine ölmedim. Bir gitar vuruşu satmadım, bunun Jeff Jarrett’tan yapıldığını hiç görmedim” dedi Effy. (H/T kavgacı)


Effy, GCW’de The Wrld’de tam “Jeff Jarrett deneyimine” sahip olduğunu söylüyor

Double J’nin Effy ile olan çekişmesi, birincisinin 1 Ocak 2022’de GCW’nin Die 4 Bu etkinliğinde sürpriz bir şekilde görünmesinden sonra başladı. Maçı ayarlamak için ikinciye gitarıyla vurdu.

Aynı podcast bölümünde, Effy ‘tam deneyime’ sahip olduğunu ve Vince McMahon ile ortak bir yanı olduğunu belirtti.

“Çok tehlikeli olduğu için herkes beni vazgeçirmeye çalıştı ama ben ‘Bu anı yaşamalıyım’ dedim. Herkes ‘Jeff Jarrett nasıl?’ diye sordu. Tam Jeff Jarrett deneyimine sahibim. Onunla savaşmalıyım, ona kaybetmeliyim ve bir gösterinin ortasında bitişi değiştirmeye karar vermesini sağlamalıyım. Jeff Jarrett’in tamamını almalısın ve geriye dönüp baktığında anılarında ‘Eh, o da beni yakaladı’, ben ve Vince’in şimdi ortak noktası var.” (H/T kavgacı)

Jarrett, 21 Ocak SmackDown bölümünde Rick Boogs ve Shinsuke Nakamura ile sahne arkası bölümünde kısa bir süre göründü. WWE’deki şu anki rolü göz önüne alındığında, hayranların Hall of Famer’ı haftalık programda tekrar görüp göremeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.


Bret Hart’ın 2 yıl sonra kiminle yama yaptığını öğrenin tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-indie-wrestler-takes-major-shot-jeff-jarrett?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel