Azerbaycan GP Yarışı Nereden İzlenir? Zaman, TV programı, canlı yayın ayrıntıları ve daha fazlası


Max Verstappen şampiyonaya liderlik ederken, F1 bu hafta sonu Azerbaycan Grand Prix’sinin beşincisi için Bakü’ye gidiyor. Tarih, bu Pazar Bakü Şehir Pisti’nde başlayacak olan 51 turluk yarışta kesinlikle sürpriz podyumların beklenebileceğini gösteriyor. Geçen yıl Bakü sokaklarında kariyerinin ikinci yarış galibiyetini alan Sergio Perez, iki hafta önce Monaco’daki muhteşem galibiyetinin ivmesiyle piste kesinlikle çıkacak.

Bu arada, Max Verstappen bu pistte pek şanslı görünmüyor. Bununla birlikte, hüküm süren dünya şampiyonunun şüphesiz Monaco’daki hayal kırıklığı yaratan bir hafta sonundan kurtulmak ve sürücüler sıralamasındaki liderliğini genişletmek için zorlaması gerekecek. Charles Leclerc de, Ferrari tarafından uygulanan bazı dağınık stratejinin bir sonucu olarak kendi evindeki yarışında yıkıcı bir şekilde kaybettikten sonra bu hafta sonu 2022 sezonunun üçüncü yarış galibiyetini elde etmeye kararlı olacak.

Geçen sezon Bakü, bol kaos, dört DNF ve iki beklenmedik podyum finişi ile heyecan verici bir yarış çıkardı. Sadece iki F1 pilotu, eski dünya şampiyonu Nico Rosberg ve Alfa Romeo pilotu Valtteri Bottas, Azerbaycan Grand Prix’sini pole pozisyonundan kazanmayı başardı ve yarışı drama dolu bir Pazar günü bekleyen hayranlar için oldukça heyecanlı hale getirdi.


2022 F1 TV Programı Azerbaycan Grand Prix ana yarışı

ABD, İngiltere ve Hindistan’daki hayranlar için bu hafta sonu Azerbaycan’da gerçekleşen ana yarışın zamanlamaları.

Amerika Birleşik Devletleri

07:00 EDT, 12 Haziran 2022 Pazar

Birleşik Krallık

11:00 GMT, 12 Haziran 2022 Pazar

Hindistan

16:30 IST, 12 Haziran 2022 Pazar


2022 Azerbaycan Grand Prix ana yarışını nereden izleyebilirsiniz?

Amerika Birleşik Devletleri

ABD’li hayranlar ana yarışı ESPN ve ESPN Deportes’ta izleyebilir.

Birleşik Krallık

İngiltere’den izleyiciler ana yarışın yayınını Sky Sports F1’de izleyebilir.

Hindistan

Hintli hayranlar, Star Sports Select, Star Sports Select HD 2 ve Disney+ Hotstar’da aksiyonu canlı olarak izleyebilir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/f1/f1-2022-where-watch-azerbaijan-gp-race-time-tv-schedule-livestream-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel