Ayrılık sonrası takibe almıştım! Wanda Nara’nın eski eşi İstanbul’a geliyor


Galatasaray’a büyük ses getiren Mauro Icardi, bu kez aşk hayatıyla gündemde. Kendisi gibi ünlü olan eşi Wanda Nara ile bir olaylı çıkışlı bir ilişki yıldız oyuncu, eşi Nara sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla Icardi ile ayrıldıkları açıklamış ve iddialar gerçek olmuştu. Nara sosyal medyadan içerik ekleme “Bu yaşamı yaşamak için acı verici… ancak yaşananlar ve spekülasyonları göze alınmadan kullanılmasını tercih ederim. Bu hakkında hakkında bir ürünm. Lütfen, sadece benim için değil için rica ediyorum.” kullanmıştı.

ESKİ EŞİNİ TAKİP ETTİ

icardi_den_ayrilan_wanda_nara_eski_esi_maxi_lopez_i_yeniden_takibe_aldi_h208381_4273a

Bu hemen hemen sonra Wanda Nara ve eski eşi Maxi Lopez, Instagram’dan karşılıklı olarak takipleştikleri görülürken, futbolseverler bu hareketin Wanda Nara’nın eski eşine geri dönüşünden dolayı olacağını öne sürdü. Tüm bunlar yaşanırken, Maxi Lopez için bir iddia atıldı.

LOPEZ İSTANBUL’A GELİYOR

Nr8hMMLr8MMNXDKK-637983193472277349

Buna göre; Şu sıralar Şampiyonası ekiplerinden Birmingham City’de görevden yürüten Maxip Lopez’in İstanbul’a geleceği iddia edildi. Lopez’in takımının incelemesi kötü sonuçlar sonrası teknik direktör John Eustace’ın görevine son verme yerine Valerien Ismael’i bulmak için gelen bilgiler arasında…

İSMAEL AYRILABİLİR

6249f94c214ed8163016d918

Milli maç arasında İngiltere’ye giden Ismael burada Birmingham City başkanı Maxiz’le bir ön görüşme iddia edildi. Oldukça yoğun olan bu görüşmede Ismael yeniden İngiliz futbolunun içinde olmak istediğini söylüyor. Championship’te şu anda 17’nci konumunda olan Birmingham City’nin hedefinde Ismael’le beraber birkaç teknik direktör var. Yeni teknik direktörü seçecek olan Lopez de eski bir futbolcu. Galatasaraylı Mauro Icardi’nin sahada Wanda Nara’nın eski kocası.

LOPEZ, BEŞİKTAŞ’I İKNAYA GELECEK

maxi-lopez-birmingham-şehir

Eğer Birmingham City, Ismael konusunda bir aşama kayıtse Lopez, Beşiktaş Fransız teknik adam için olmak üzere İstanbul’a gelecek.

WANDA NARA FOTOĞRAFLARI

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kaynak : https://www.mynet.com/galeri/ayrilik-sonrasi-takibe-almisti-wanda-nara-nin-eski-esi-istanbul-a-geliyor-349760-myspor

SMM Panel PDF Kitap indir